Kaymakam Tunçer’e Madalya Dolu Ziyaret


Kaymakam Tunçer’e Madalya Dolu Ziyaret

​Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer Polatlı TED koleji öğrencilerinin spordan, bilime birçok alanda elde ettikleri başarı neticesinde öğrencileri makamında kabul etti.

Kaymakam Tunçer’e Madalya Dolu Ziyaret
Bu içerik 821 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer Polatlı TED koleji öğrencilerinin spordan, bilime birçok alanda elde ettikleri başarı neticesinde öğrencileri makamında kabul etti.

TED Polatlı Koleji öğrencileri birçok branşta elde ettikleri başarılar dolayısıyla Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’in konuğu oldular. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç’ da öğrencilerin başarı yolunda attıkları adımlar dolayısıyla ayrı ayrı tebrik etti.

TED Polatlı koleji öğrencilerinden Türk Beyin Takımı ve Akıl Oyunları Dergisinin düzenlediği Ankara Ortaokullar arası yedinci akıl oyunları yarışmasında takım birinciliği, bireysel birincilik, TED Ankara Koleji Okulunun düzenlediği dördüncü aklı oyunları yarışmasında takım birinciliği ve bireysel başarılar, Türkiye Zeka Vakfının düzenlediği Türkiye 22’inci zeka oyunları yarışmasında elde edilen bireysel başarılar, Ankara Liseler Arası 10’uncu akıl oyunları yarışmasında elde edilen takım birinciliği ve bireysel başarılar ve Türkiye 18 yaş altı zeka oyunları olimpiyatlarında elde edilen bireysel başarılar neticesinde elde edilen başarılar ile öğrenciler aldıkları madalyalar ve başarı hikayeleri ile Kaymakam Tunçer’in misafiri oldular. TED Polatlı Kolejinin sadece bilim alanında değil birde spor alanında elde ettiği bir başarı örneği de mevcuttu. Makaralı yay kadet yarışmasında Türkiye ikincisi olan Selina Parlakgöz’de Kaymakam Tunçer’den tebrik alan öğrenci oldu. 

Ziyarette öğrencilerin elde ettikleri başarılar hakkında Okul Müdürü Muhittin Koçal ve TED Polatlı Koleji kurucusu Necmettin Şimşek ayrıca yarışmalarda öğrencilere rehberlik eden Matematik öğretmeni Derya Aydoğan Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’e bilgi verdi.

KAYMAKAM TUNÇER ÖĞRENCİLERE BAŞARI YOLUNDA ATILMASI GEREKEN ADIMLARI ANLATTI

Ziyarette Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer öğrencilerin elde ettikleri başarılardan dolayı öğrencilerin hepsini ayrı ayrı tebrik eder onlarla sohbet etti ve öğrencilere başarı yolunda atılması gereken adımlar hakkında bir takım öğütlerde bulundu. öğrencilere bol bol kitap okumaları konusunda tembihte bulundu. 

ANKARA POLATLI HABER KAYMAKAM MAHMUT NEDİM TUNÇER ZİYARET SPOR BİLİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Pedaliza     0000-00-00 Gönül istedi ki tüm madalyaları kucaklayan evlatlarımızı Gece gündüz demeden çalıştıran onlara emeklerini veren Matematik Öğretmenleri Nagihan Yılmaz ıda o karede görmek isterdik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı