6 Günde 3 Mahallede İftar Sofrası Kuruldu


6 Günde 3 Mahallede İftar Sofrası Kuruldu

Polatlı Belediyesi bir ay boyumca 16 farklı yerde yapmayı planladığı mahalle iftarlarına devam ediyor.

6 Günde 3 Mahallede İftar Sofrası Kuruldu
Bu içerik 933 kez okundu.

Polatlı Belediyesi bir ay boyumca 16 farklı yerde yapmayı planladığı mahalle iftarlarına devam ediyor. Önceki akşam Çamlıca Mahallesinde startı verilen mahalle iftarları şimdiye kadar 3 mahallede kuruldu. Gerçekleştiren iftar programlarından 3 mahalleden yüzlerce vatandaş bir araya geldi.

Belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın da bizzat katıldığı iftar programları birlik ve beraberlik ruhu içerisinde geçiyor. Önceki akşam eksi ramazanların tadını aratmayan iftar sofralarının kurulduğu adres Mehmet Akif Mahallesi Toki blokları oldu.

Ramazan ayı hızlı bir şekilde ilerlerken ilk 6 gün bugün itibari ile geride bırakılırken Polatlı Belediyesi ’de bu altı günün sonunda 4 mahalle iftarını geride bırakmış olacak.  Polatlı Belediyesi Mahalle iftarlarından bugün iftar sofralarının adresi Kurtuluş Mahallesi olacak. Yine 3 Haziranda da Zafer Mahallesinde dev iftar sofraları kurulacak.  

HER GÜN GELENEKSEL RAMAZAN EĞLENCELERİ

Mübarek Ramazan Ayı boyunca Polatlı Belediyesi tarafından her akşam 'Geleneksel Ramazan Şenlikleri' gerçekleştirilecek. Her akşam saat 21.00’de TCDD Gar Bahçesi’nde ve hafta içi her akşam saat 21.00’de Şentepe Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde; İlahi Grupları, İkramlar, Hacivat Karagöz gösterileri ve Geleneksel Ramazan Eğlenceleri yer alacak. Ramazan ayı boyunca aralıksız devam edecek olan etkinlikler ile Polatlı Ramazan coşkusunu her an hissedecek.

 
 
2 Ek
ANKARA POLATLI HABER POLATLI BELEDİYESİ MAHALLE İFTARLARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi