Belediye Hentbol Takımında Yeni Adım


Belediye Hentbol Takımında Yeni Adım

Geçirdiği başarılı sezonun ardından Bayanlar Hentbol Süper Ligi’ne yükselen Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol Takımı; Teknik Direktör Kıvanç Özcan ile anlaşmaya vardı. Önümüzdeki sezon Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Süper Lig’de Kıvanç Özcan

Belediye Hentbol Takımında Yeni Adım
Bu içerik 775 kez okundu.

Geçirdiği başarılı sezonun ardından Bayanlar Hentbol Süper Ligi’ne yükselen Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol Takımı; Teknik Direktör Kıvanç Özcan ile anlaşmaya vardı. Önümüzdeki sezon Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Süper Lig’de Kıvanç Özcan önderliğinde mücadele edecek. Takımın bu günlere gelmesinde büyük emeği bulunan Özgür Yıldırım yeni sezonda Kıvanç Özcan’ın yardımcılığını üstlenecek. Hentbol dünyasının tanınmış kondisyonerlerinden Sevinç Yüksel de yeni sezonda teknik kadroda bulunacak. Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine; Kulüp Başkanı İsa Şengül ve yönetimi katıldı.


HEYECANLI VE HEDEFİ OLAN BİR TAKIMA KATILDIM
Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol takımı ile anlaşmaya varan Kıvanç Özcan yaptığı açıklamada; “Çok güzel bir takıma antrenör olduğumu düşünüyorum. Polatlı Belediyespor; heyecanlı ve hedefi olan bir takım. Başta Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya, Kulüp Başkanımız İsa Şengül’e ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Koşan ve mücadele eden bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda herkes bizlere yardımcı oluyor. Takımımız sezona 17 Temmuz’da başlayacak. Bu doğrultuda planlamalarımızı yapıyoruz. Polatlı halkından büyük bir beklentimiz var. Bizleri geçen sene olduğu gibi canı gönülden desteklemeleri ve tribünde olmaları takımımız için çok önemli. 2017 - 2018 Hentbol Sezonunun takımımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

ANKARA POLATLI HABER BAYAN HENTBOL POLATLIBELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ