Yoğun Yağmura Rağmen İftar Sofrası doldu


Yoğun Yağmura Rağmen İftar Sofrası doldu

Polatlı belediyesi bir ay boyumca 16 farklı yerde yapmayı planladığı mahalle iftarlarına yağmur çamur demeden devam ediyor.

Yoğun Yağmura Rağmen İftar Sofrası doldu
Bu içerik 1499 kez okundu.

Polatlı belediyesi bir ay boyumca 16 farklı yerde yapmayı planladığı mahalle iftarlarına yağmur çamur demeden devam ediyor. Önceki akşam İstiklal Mahallesinde kurulan iftar sofralarında onlarca vatandaş orucunu birlikte açmanın huzuru ve maneviyatını yaşadı. Olumsuz hava koşullarına rağmen çok sayıda vatandaş aynı sofrayı paylaştılar.


Polatlı Belediyesi Mahalle İftarları bu hafta; 1 Haziran Perşembe günü Kurtuluş Mahallesi ve 3 Haziran Cumartesi günü Zafer Mahallesi ile devam edecek.


HER GÜN GELENEKSEL RAMAZAN EĞLENCELERİ


Mübarek Ramazan Ayı boyunca Polatlı Belediyesi tarafından her akşam 'Geleneksel Ramazan Şenlikleri' gerçekleştirilecek. Her akşam saat 21.00’de TCDD Gar Bahçesi’nde ve hafta içi her akşam saat 21.00’de Şentepe Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde; İlahi Grupları, İkramlar, Hacivat Karagöz gösterileri ve Geleneksel Ramazan Eğlenceleri yer alacak. Ramazan ayı boyunca aralıksız devam edecek olan etkinlikler ile Polatlı Ramazan coşkusunu her an hissedecek. 

ANKARA POLATLI HABER İFTAR PROGRAMI POLATLI BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı