ALFA YAŞAM KOLEJİ’NDE BÜYÜK HÜZÜN


ALFA YAŞAM KOLEJİ’NDE BÜYÜK HÜZÜN

Polatlı-Ayaş karayolunun Basri Mahallesi mevkiinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Selin Nur Külçe (17) ve Buse Demirtaş (16) Polatlı Alfa Yaşam Koleji’nde eğitim öğretim görüyordu.

ALFA YAŞAM KOLEJİ’NDE BÜYÜK HÜZÜN
Bu içerik 6409 kez okundu.

Polatlı-Ayaş karayolunun Basri Mahallesi mevkiinde  meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Selin Nur Külçe (17) ve Buse Demirtaş (16) Polatlı Alfa Yaşam Koleji’nde eğitim öğretim görüyordu. Sınıf arkadaşları, Alfa Yaşam Koleji’nde Selin ve Buse için özel bir pano hazırladı ve sınıfta oturdukları sıralara fotoğraflarıyla çiçek koyarak acılarını yaşadı. 

Alfa Yaşam Koleji’nde Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni olan Tuğba Erdoğan, “Bütün öğretmenleri ve arkadaşları olarak çok üzgünüz acımızın tarifi yok” diye konuştu.


ALFA YAŞAM KOLEJİNDE HÜZÜN VARDI

İlçemiz Basri köyü yolunda sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobilde Selin Nur Külçe (17) ve Buse Demirtaş (16) Polatlı Alfa Yaşam Koleji’nde eğitim öğretim haftasının ilk gününde hüzünle ve acıyla anıldılar. Polatlı-Ayaş karayolunun Basri Mahallesi mevkiinde  meydana gelen  İlker Külçe yönetimindeki 06 PCC 49 plakalı otomobilde bulunan Selin Nur Külçe (17) ve Buse Demirtaş (16) Polatlı Alfa Yaşam Koleji’nde arkadaşları tarafından onların oturduğu sıraya fotoğrafları koyularak  karanfiller serildi. Arkadaşları ise büyük üzüntü yaşadıklarını arkadaşlarının aralarından ayrılmasından dolayı acılarının büyük olduğunu söylediler. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI