Ledun’dan Farklı Bir Kermes


Ledun’dan Farklı Bir Kermes

Ledun Eğitim Kültür Derneği açtığı kermesle ihtiyaç sahibi aileye destek amaçlı satışlara başladı. Cumhuriyet Mahallesi Soykök İş Hanında bulunan dernek binasında satışlar yapılıyor.

Ledun’dan Farklı Bir Kermes
Bu içerik 1711 kez okundu.


Ledun Derneği yıl boyunca yaptığı yardımlarına ramazan ayında da ara vermeden devam ediyor. gıda, giyim, ev eşyası gibi elzem eşyaların yarımlarına yıl boyu devam eden dernek yönetimim ramazan ayında da yine yapacağı gıda yardımlarına sponsor ve destek verecek vatandaşlar arıyor. 
    Ledun yardımlaşma derneği kendi hizmet binasında bir kermes açtı. Açılan kermeste elde edilen gelir ile ihtiyaç sahibi bir ailenin düğün masraflarına katkı sağlanmak amaçlanıyor. 
    Ramazan boyunca açık olacak kermeste el yapımı çeyizlik malzemeler bebek eşyaları gibi birçok ürün satışa sunuluyor. Kermese müşteri olarak destek sağlayacak olan vatandaşların yanı sıra satılması için eşya temin edecek vatandaşlarında yardımına ihtiyaç var. 

RAMAZAN YARDIMLARI İÇİN HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ 
    Konuyla ilgili açıklama yapan Ledun Derneği Polatlı şubesi temsilcisi Fatma Onaran: “Biz 11 ay boyunca yardımlarımıza bir an olsun ara vermeden devam etti. Kıyafet, gıda, ev eşyası gibi birçok malzemeyi ihtiyaç sahibi ailelerin bizlerle irtibat kurması halinde kendilerine ilettik. 
    Yine ramazan ayında bizlere bağışlarını ulaştıran vatandaşların isteği üzerine ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarımıza devam edeceğiz. 
    Bu yardımlarımızın dışında ilk kez bu yıl kendi hizmet binamızda bir kermese açtık ve bu kermeste yapılacak satışlardan elde edilen geliri ile maddi durumu zayıf olan bir çiftimizin evlenmesi için gerekli paranın toparlanmasına destek olacağız. 
    Ramazan ayında yine gıda yardımlarımıza da devam etmek istiyoruz bunun için bizlerle irtibat kurup bağış yapacak olana vatandaşlarımızın yardımlarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi. 

ANKARA POLATLI HABER LEDUN SERGİ KERMES YARDIM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı