IŞIN YAMAN KOLEJİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU


IŞIN YAMAN KOLEJİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU

Polatlı Özel Işın Yaman Anadolu Lisesi mezunlarını verdi. Eğitim ve öğretime kapılarını açtığı günden buyana başarıları ile adından sıça söz ettiren Polatlı Özel Işın Yaman Koleji lise bölümünden 70 öğrencisini uğurladı.

IŞIN YAMAN KOLEJİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU
Bu içerik 2729 kez okundu.

 Başak Düğün salonunda gerçekleştirilen mezuniyet programında  liseden mezun olan öğrenciler diplomalarını sınıf öğretmenlerinin elinden aldılar.  Cübbelerini giyerek keplerini havaya fırlatan öğrenciler  daha sonra  açık havada balon uçurdular.  Aileleri ile mezuniyetler sevincini paylaşan öğrenciler  gönüllerince eğlendiler.
 

YOLUNUZ VE BAHTINIZ HEP AÇIK OLSUN
    Polatlı Özel Işın Yaman Anadolu Lisesi Müdürü Musa Çelik  mezuniyet programında yaptığı konuşmada  öğrencilerinden vatana millete faydalı bireyler olmalarını  isteyerek  duygu yüklü konuşma yaptı. Çelik “Değerli veliler, Sevgili öğretmen arkadaşlarım, Kıymetli öğrencilerim,2016-2017 Eğitim öğretim yılının solluna gelmiş bulunmaktayız. Mezuniyet töreninde sevinci ve hüznü aynı anda yaşamaktayız.Değerli veliler, Sizlerin bugünkü duyguları çok farklı , daha dün kucağınıza alıp havalara attığınız, parklarda gezdirdiğiniz, emekle büyüttüğünüz Selinay'larınız, Ozge'leriniz, Ramazan Yiğit'leriniz, Efe'leriniz, gözbebekleriniz. Bugün liseden mezun oluyor, hayata atılıyor. Artık onları hayata uğurlamanızın vakti geldi. İşte gidiyorlar, yuvadan uçuyorlar. Her gün dizinizin dibinde oturan evladınız üniversite okuyacak, iş sahibi olacak, eş sahibi olacak, çoluk çocuğa karışacak ve eskisi gibi dizinizin dibinde oturmayacak” dedi.

VERDİĞİNİZ EMEKLER İÇİN TEŞEKKÜRLER SİZLERİ ÇOK SEVİYORUZ
    Özel Polatlı Işın Yaman Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerinden Bengü Kınacı mezunlar adına yaptığı konuşmada  anne ve babalara duygu dolu dakikalar yaşattı. Hepimizin yeni bir hayata  adım attığı bir son ve başlangıç yönündeyiz. Her birimiz tüm eğitim ve öğretim hayatımız boyunca  güzel hatıralarımızı heybelerimize koyup birbirimize veda edeceğiz. 
    Işın Yaman Kolejinde hepimizin  ortak hatıraları var şüphesiz ki hepimizin hafızalarında kalacaklar. Bize öğrenciliği sevdiren ve öğrenciliğin  ne kadar kıymetli olduğunu hatırlatan tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu öğrenciler sizi asla unutmayacak.  Sevgili anne ve babalarımız bizleri dünyaya  getirdiğiniz anda üzerimize titrediniz emek verdiniz, göz bebeğini olduk. Zaman zaman bize hiç hissettirmeden  üzüldünüz kaygılar duydunuz.  Bundan sonra da başınızın tatlı belası olmaya devam edeceğiz. Verdiğiniz emeklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sizleri çok seviyoruz”dedi.

ANKARA POLATLI HABER IŞIN YAMAN MEZUNİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi