POLATLI’DA BİR İLK


POLATLI’DA BİR İLK

Frigler’den Cumhuriyete seyri alemde vizöre katılan önemli detayların deklanşörle ölümsüzleştirilen anlarının sergisi yapıldı.

POLATLI’DA BİR İLK
Bu içerik 938 kez okundu.


Balon uçuşlarının başladığı günden bu yanan gerek gökyüzünden gerekse yeryüzünden balonun konu olduğu fotoğraflar 13 Eylül Kültür Merkezinde yapılan fotoğraf sergisi ile sergilendi. Protokol üyelerinin katıldığı fotoğraf sergisinde ilk beşe giren fotoğrafların sahiplerine hediyeler verildi.  
    Özellikle birincilik ödülüne layık görülen fotoğrafın sahibi Necip Evlice bizzat Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer tarafından tebrik edildi ve Kaymakam Tunçer fotoğrafın Polatlı’ya ait temsil ürünlerini yansıtması hasebiyle her yerde sergilenmesi gerektiğini dile getirdi. 
    Polatlı’da bir ilke imza atılan bu fotoğraf sergisine Kaymama Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hurşit Ağırcan, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel Sivil toplum kuruluşlularının ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
UÇUŞLAR İKİ AY DAHA DEVAM EDECEK
    Polatlı’da ilk kez yapılan balonla seyri alem fotoğraf sergisi ile görüşlerinin dile getiren Polatlı Tarihi Alanları Tanıtım Merkezi Genele Koordinatörü Kadim Koç : “ 27 Eylül 2016 yılında başlayan balon uçuşlarımız bu güne kadar 125 uçuş yaptı bu 125 uçuşta bin 100 Polatlılı vatandaşımızı uçurduk ve 445 de Polatlı dışından vatandaşlarımızı uçurduk. Toplamda bin 545 vatandaşımızı bu güne kadar uçurmuş oldu. Uçuşlarımız devam ediyor kalan vatandaşlarımızın da bu fırsattan yararlanmasını istiyoruz. Uçuşlarımız en az iki ay daha devam edecek. “ dedi. 

ANKARA POLATLI HABER FRİGLER DÖNEM SERGİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI