POLATLIDA RAMAZAN COŞKUSU


POLATLIDA RAMAZAN COŞKUSU

Polatlı Belediyesi’nin Mübarek Ramazan Ayı’na özel gerçekleştireceği Mahalle İftarları ve Geleneksel Ramazan Şenlikleri ile Polatlı dolu dolu bir Ramazan Ayı geçirecek.

POLATLIDA RAMAZAN COŞKUSU
Bu içerik 2441 kez okundu.

 Ramazan Paylaşmaktır parolası ile yola çıkan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; toplam 16 mahallede Polatlı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek Mahalle İftarlarında vatandaşlar ile birlikte orucunu açacak. 28 Mayıs Pazar günü Çamlıca Mahallesinde başlayacak olan mahalle iftarları; İstiklal, Mehmet Akif Toki, Kurtuluş, Zafer, Şentepe, Yeni Mahalle, Gülveren, Fatih, Mehmet Akif, Şentepe Toki, Şehitlik Kaşı, Şehitlik, Cumhuriyet, Esentepe ve Gazi Mahallelerinde devam edecek.

ARALIKSIZ RAMAZAN EĞLENCELERİ
    Mübarek Ramazan Ayı boyunca Polatlı Belediyesi tarafından her akşam 'Geleneksel Ramazan Şenlikleri' gerçekleştirilecek. Her akşam saat 21.00’de TCDD Gar Bahçesi’nde ve hafta içi her akşam saat 21.00’de Şentepe Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde; İlahi Grupları, İkramlar, Hacivat Karagöz gösterileri ve Geleneksel Ramazan Eğlenceleri yer alacak. Ramazan ayı boyunca aralıksız devam edecek olan etkinlikler ile Polatlı Ramazan coşkusunu her an hissedecek.

BAŞKAN YILDIZKAYA: TÜM HEMŞEHRİLERİMİN MÜBAREK RAMAZAN AYINI TEBRİK EDİYORUM
    Başta Polatlı halkı olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan Ayı’nı kutlayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Yüce Allah'ın inayetiyle bir Ramazan Ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 11 ayın sultanı olan Ramazan Ayı, tüm İslâm âleminin heyecanla beklediği bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret zamanıdır. Bu mübarek ayda dargınlıklar unutulur; kardeşlik duyguları ve paylaşımlar artar. Toplum olarak bizi biz yapan güzel değerlerimiz ve geleneklerimiz Ramazan ayında yenilenir ve güçlenir. Polatlı Belediyesi olarak bu mübarek ayda hemşehrilerimiz için, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına inandığımız programlar hazırladık. 7'den 70’e tüm kesimlere hitap eden geleneksel etkinlikler, dini programlar ve çeşitli ikramlarımızla Ramazan ayını şehrimizde huzur ve mutlulukla geçirmeyi temenni ediyoruz. Bu vesileyle tüm dünyada ve ülkemizde huzur ikliminin hâkim olması temenni ediyorum. Tüm Türk ve İslâm Aleminin ve hemşerilerimin mübarek Ramazan Ayı'nı tebrik ediyor, tüm hemşehrilerimize selam ve sevgilerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER RAMAZAN BELEDİYE ÇOŞKUSU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim