ÖZDEMİR: HEMŞEHRİLERİMİZ DAHA UCUZ PİDE YİYECEK


ÖZDEMİR: HEMŞEHRİLERİMİZ DAHA UCUZ PİDE YİYECEK

Ülke genelinde açıklanan pide fiyatlarının 300 gram 2 liradan satılacağının duyurulmasının ardından vatandaşların büyük tepki gösterdiği pide fiyatlarına ilişkin müjdeli haber Polatlı Fırıncılar Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Sadık Özdemir’den g

ÖZDEMİR: HEMŞEHRİLERİMİZ  DAHA UCUZ PİDE YİYECEK
Bu içerik 1284 kez okundu.


Pidenin Polatlı’da Cumartesi gününden itibaren 2 liraya satılacağı yönündeki eleştrilere kulak veren ve Polatlı Postası Gazetesi’nin yaptığı haberin ardından Akara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner ve Başkan Vekili Hüseyin Ar ile Ankara’da görüşen Polatlı Fırıncılar Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Sadık Özdemir, Polatlı’da pide fiyatlarının daha uçuz olacağını açıkladı.

ÜLKE GENELİNDE 2 POLATLI’DA 1,75
    Polatlı Fırıncılar Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Sadık Özdemir, ANKESOB yöneticileri ile yaptığı görüşmenin ardından gazetemize pide fiyatlarının yeniden belirlendiğini ve 2 liradan satılmayacağını açıkladı.
Özdemir “Bildiğiniz üzere Türkiye genelinde pidenin satış fiyatı 2 lira olarak belirlendi. Ancak gelen tepkiler üzerine ANKESOB yöneticileri ile yeniden bir istişare yaparak Polatlı’da geçen yıl ekmeğe yapılan zammın ardından vatandaşın daha ucuza pide tüketmesini sağlamak amacıyla 250 gram pideyi 1,75 liradan satma kararı aldık. 
Geçen yıl bildiğiniz üzere pidenin fiyatı 1,5 liraydı. 25 kruyluk bir zam yaparak ülke genelinin altında bir fiatla pide tüketeceğiz.” dedi.

ANKARA POLATLI HABER PİDE FİYATLARI ÜLKE GENELİNDE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü