Yeni İlçe Milli Eğitim Binası Açıldı


Yeni İlçe Milli Eğitim Binası Açıldı

lçe Milli Eğitim Müdürlüğü gülen grubuna ait yurt binasını hizmet binasına dönüştürdü ve yaklaşık bir ay önce taşınma işlemlerini tamamlayan milli eğitim müdürlüğü resmi açılışını dün yaptı.

Yeni İlçe Milli Eğitim Binası Açıldı
Bu içerik 2571 kez okundu.

İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü yeni hizmet binasının resmi açılışı dün yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü gülen grubuna ait yurt binasını hizmet binasına dönüştürdü ve yaklaşık bir ay önce taşınma işlemlerini tamamlayan milli eğitim müdürlüğü resmi açılışını dün yaptı. Fatih Mahallesinde bulunan yeni hizmet binası ile ilçenin eğitim sorunları, projeleri daha geniş ve ferah bir ortamda yapılacak. İlçe milli eğitim müdürlüğünün yeni hizmet binasının açılışına Kaymakam Mahmut edim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve eşi Şaduman Yıldızkaya,  İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü,  AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreni İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Çarşı Camii İmamı Süleyman Ömür tarafından okunan Kur’anı Kerim tilaveti ile devam etti ve dualar ile açıldı.

EĞİTİM KONUSUNDA EN İYİ HİZMET İÇİN ÇABALIYORUZ
    İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç kurum olarak belirledikleri misyon ve vizyon hakkında verdiği kısa bilgilerle başladı konuşması ve : “ Polatlı İlçe Milli Eğitim müdürlüğü 60 resmi eğitim kurumu 55 özel öğretim kurumu, bin 600 eğitim çalışanı, 25 bin 500 öğrencisi ile 125 bin nüfuslu Polatlı ilçesine hizmet eden büyük bir kurum. Bizler göreve geldiğimiz 12 Temmuzdan bu yana elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince imkanlar nispetinde ilçemize en hayırlı ve en doğru hizmetleri yapabilme gayreti ve çabasını göstermeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda görevde bulunduğumuz yaklaşık 10 buçuk aylık süre içerisinde güzel faaliyetler güzel çalışmalar yaptığımızı ukdemizde olan bize emanet edilen çocuklarımıza yavrularımıza ve nesillerimize vatandaşımızın birliği dirliği ve güzelliği için onlara en iyi hizmeti sunmaya gayret ettiğimizi bütünleştirici pekiştirici bir ve beraber olma noktasında güzel hizmetler yaptığımızı bu manada da bütün çalışma arkadaşlarımızla bir ve beraber olma şuurunu oluşturma gayretinde olduğumuzu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

FERAH BİR ÇALIŞMA ORTAMI İÇİN ÇALIŞTIK
    Eğitimin daha iyi bir konuma getirilmesi için daha ferah bir çalışma ortamı arayışı içerisine girdiklerini beyan eden Müdür Kılıç:  “Geldiğimiz günde hükümet binası içerisinde dar bir alanda kısıtlı imkanlarla hizmet sunmaya çalıştığımızı gördük. Öncelikle sayın kaymakamımızla bunu nasıl çözebilirizin mütalaasını gerçekleştirdik. Ülkemiz 15 Temmuz gibi ciddi bir hain kalkışmayla karşı karşıya kaldı. Şu an çatısı altında bulunduğumu kurum 15 Temmuz hain darbe girişimde bulunan FETÖnün kullanmakta olduğu bir öğrenci yurdu idi. burası ve bunun gibi birkaç kurum milli eğitim bakanlığına tahsis edildi. Bizlerde Milli Eğitim Müdürlüğü nasıl rahatlatırız daha ferah bir çalışma ortamına kavuşturabiliriz diye araştırdık ve bu kurumun bunlar için uygun olacağı kanaati hasıl oldu.” dedi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yeni hizmet binasında kavuşmasında emeği olan her kese ayır ayrı teşekkürlerinin iletti.

ANKARA POLATLI HABER İLÇE MİLLİ EĞİTİM BİNASI AÇILDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!