SP’li Kadınlar Bahar Buluşması ile Baharı Karşıladı


SP’li Kadınlar Bahar Buluşması ile Baharı Karşıladı

Saadet Partisi İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Yönetimi Polatlılı kadınlar ve basın mensupları ile bir araya geldi.

SP’li Kadınlar Bahar Buluşması ile Baharı Karşıladı
Bu içerik 792 kez okundu.


Saadet Partisi İlçe Teşkilatı Bahar Buluşmaları adlı çay programı ile baharı karşılamak ve gündeme dair konular hakkında istişarede bulunmak için Polatlılı kadınlar ve basın mensupları ile bir araya geldi. Kadının toplumdaki yerinden, ülkenin iç politikası dış politikasındaki son duruma, ülkenin dışa bağımlılığının azaltılması için yapılması gerekenlerden, başarı için gereken adımlara kadar birçok konu yapılan toplantıda günün konusu oldu. Toplantının ev sahibi saadet partisi ilçe teşkilatı kadın kolları başkanı Meryem Kılıç ve yönetimim olurken günün anlam ve önemine dair konuşma Saadet Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Simit tarafından yapıldı.

MÜMİNLER BİRBİRLERİNE KARŞI SEVGİ, ŞEFKAT VE MERHAMETTE TEK BİR BEDEN GİBİDİR
    SP Ankara il Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Simit tarafından yapılan değerlendirme konuşmasında ele alınan konulardan bazıları şu şekilde oldu: “ Öncelikle bizleri burada, beraber eden Allah-u Teala'ya hamd-u sena, Rasul-u Efendimize salat-u selam eder, sizleri en kalbi duygularımla selamlarım. 
    Allah bu günümüzü, hayırlara, ümmetin ve insanlığın kurtuluşuna vesile etsin inşallah. Bizler, bu gün burada birbirlerinden kopuk, birbirinden uzak, kaygılarla ve korkularla bir hayat süren insanlıa, içten ve samimi duruşumuzla, kardeşliğimizi yeniden hatırlatmak için toplanmış bulunuyoruz. Biz kendinden olmayanı ötekileştiren, tahakküm altına almaya çalışan, refahı sadece kendi için isteyen her türlü düşünceye karşıyız. Hangi düşünceden olursa olsun her insanın insan olmakla yeryüzünde en değerli varlık vasfına sahip olduğuna inanıyoruz. Ve her insana sevgiyle, şefkatle ve merhametle yaklaşmak gerektiğine inanıyoruz. İnsanların ırkın, mezhebini, bölgesini, yaşam tarzını ayırt etmeksizin her insana faydalı olmanın derdindeyiz. Kimsenin günahını araştırma, hatasını araştırma, yanlışını bulma çabası içinde değiliz ve olmayacağız. İyiliklerde ve güzelliklerde herkesin payı olsun diye gayret edeceğiz. "Müminler birbirlerine karşı sevgi, şefkat ve merhamette tek bir beden gibidir. Bedenin bir uzvu rahatsız olunca bütün beden rahatsız olur." mealindeki gibi kardeşlerimizin dertleri ile dertlenmek inancımız gereğidir.”

ANKARA POLATLI HABER SAADET PARTİSİ KADIN KOLLARI KAHVALTI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü