Mezuniyet Sevinicinin Bu Kez Ki Durağı Alfa Yaşam Koleji


Mezuniyet Sevinicinin Bu Kez Ki Durağı Alfa Yaşam Koleji

Alfa Yaşam Koleji hemşirelik ve acil tıp teknisyenliği bölümü öğrencileri 13 Eylül Kültür Merkezinde organize edilen mezuniyet törenin ile üniversite yolculuğuna ve meslek hayatına uğurlandı.

Mezuniyet Sevinicinin Bu Kez Ki Durağı Alfa Yaşam Koleji
Bu içerik 1130 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Alfa Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri mezuniyet sevincini yaşadılar. 
    Öğrencilerin hayatları ile ilgili önemli bir viraja girdiği yolculuk öncesi yapılan mezuniyet töreninde okul müdürü Fikret Bilgiç tarafından yapılan konuşmada önemli noktalara değinildi. Törende her iki bölümün birincileri de mezuniyet kütüğüne isim levhalarını çaktılar ve temsili diplomalarını Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı Gürsel Bilgiç’in elinden aldı. Öğrencilerin mezuniyet törenine şahitlik etmek ve destek olmak için AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selami Ovacık salonda bulunan isimler arasında yer aldı. 

MÜDÜR BİLGİÇ’TEN ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ TEMBİHLER
    Okulu müdürü Fikret Bilgiç mezuniyet sevincini yaşayan ve meslek yoluna önemli bir yola giren öğrencilere, ithafen yaptığı konuşmada : “ Okula ilk başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. 
    Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. 
    Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancını tamdır.  Utturmayınız ki; Mesleğinizde; Acı sözler hastalarınıza, tatlı söz size; Öfkelenmek hastalarınıza, sakinleştirmek size; Acım var demek hastalarınıza, acıyı dindirmek size; Kızarak yaklaşmak hastalarınıza, sevgi göstermek size; Hatalı davranış hastalarınıza, dürüstlük size; Sizlere mesleğinizde sevgi ve başarılar diliyorum.”  dedi.

ANKARA POLATLI HABER ALFA KOLEJİ MEZUNİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!