TOBB DELEGESİ ALİ ŞEREN’E HİZMET ŞEREF BELGESİ


TOBB DELEGESİ ALİ ŞEREN’E HİZMET ŞEREF BELGESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) genel kurulunda TOBB delegeliğinde 10 ve 20 yılını dolduran TOBB hizmet şeref belgesi takdim edildi.

TOBB DELEGESİ ALİ ŞEREN’E  HİZMET ŞEREF BELGESİ
Bu içerik 660 kez okundu.

 10 ve 20 yılını TOBB delegelerine verilen hizmet şeref belgesini Polatlı’dan ise Ali Şeren aldı. TOBB Başkanı Hisancıklıoğlu , “Onların emekleri ve gayretleriyle, kurumsal hizmet kapasitemiz her yıl daha da gelişti. 
    Odalarımız ve Borsalarımız reel sektörümüzün asli hizmet merkezleri haline geldi. Bu sayede memleketimiz daha çok yatırım, üretim, ihracat ve istihdam kazandı. Tüm bunları el birliği, gönül birliği, akıl birliğiyle başardık. Bu camiaya ve ülkemiz ekonomisine büyük hizmetlerinden dolayı; delege olarak bu yıl 10 yıl ve 20 yılını dolduran arkadaşlarımıza, son seçimimizden bu yana ahirete intikal eden Oda ve Borsa Başkanlarımızın ailelerine ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Başkanlık yapmış olan Ali Coşkun Ağabeyimize fazlasıyla hak ettikleri “Hizmet Şeref Belgeleri ve Plaketleri”ni takdim edeceğiz. Bu kıymetli insanların emeklerini, her zaman minnet ve takdirle anacağız. Allah, bu ülke için emek veren, alın ve akıl teri döken herkesin başarılarını daim kılsın” diye konuştu.

 

ANKARA POLATLI HABER TOBB DELEGE ALİ ŞEREN HİZMET ŞEREF BELGESİ VERİLDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim