ARICILARA 80 ADET KOVAN DAĞITILDI


ARICILARA 80 ADET KOVAN DAĞITILDI

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Polatlı Belediyesi, İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ankara Arı Yetiştiriciler Birliği işbirliği ile Polatlılı Arıcılara 80 adet kovan dağıtıldı.

ARICILARA 80 ADET KOVAN DAĞITILDI
Bu içerik 951 kez okundu.


    Ankara Büyükşehir Belediyesi,  Polatlı Belediyesi, İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ankara Arı Yetiştiriciler Birliği işbirliği ile yapılan dağıtım törenine Ankara Arı Yetiştiriciler Birliğinden Kemal Yalçın, Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, Polatlı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürü Bedirhan Türkkan, Polatlı İlçe Tarım Müdürlüğünden Bülent Özkan, Polatlı Kent Konseyi ve Ankara Arı Yetiştiriciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Kazel Ve Ersan Buğdaycı katıldı.

ÇELİK: ARICILARIMIZI MUTLU GÖRMEK ÇALIŞMALARIMIZA GÜÇ KATIYOR
    Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik; “Bu dağıtım 2016 yılında yapılan 6000 kovan ve 2017 yapılan 4000 kovan olmak üzere, toplam 10000 kovan dağıtımının son bölümüydü. 
    Arı kovanlarını bugün dağıtıyoruz, arıcılık malzemeleri ise 26 Mayıs 2017 Cuma günü saat 11:00’de Polatlı Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğünde arıcılarımıza takdim edilecektir. 
    Kovanlar ve arıcılık malzemeleri Polatlılı arıcılarımıza hayırlı bereketli olsun. Kent Konseyi Tarım ve Sanayi Meclisi Arıcılık Çalışma Grubu olarak fuar gezileri, seminer ve bal ormanları girişimi ile arıcılarımıza hizmet ve destek olma çabası içerisindeyiz. Arıcılarımızı mutlu görmek çalışmalarımıza güç katıyor. İnşallah Anadolu Bozkırının çiçek balını ülkemize tanıtmak ve marka yapmak en önemli hedefimizdir.” şeklinde konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER ARICILAR BELEDİYE BÜYÜKŞEHİR TARIM İLÇE KOVANI ARI DAĞITILDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim