Darüşifa’nın Mezuniyet Heyecanı


Darüşifa’nın Mezuniyet Heyecanı

Daruşşifa eğitim kurumları ilçede 43 sağlık çalışanı adayını mezun etti. Darüşşifa 2016-2017 eğitim öğretim yılı sonunda 43 öğrencisini daha üniversite yolculuğuna uğurladı.

Darüşifa’nın Mezuniyet Heyecanı
Bu içerik 1101 kez okundu.

Akra düğün salonlarında yapılan mezuniyet töreninde onlarca öğrencinin yanı sıra veliler ve öğretmenlerde bu mutlu güne şahitlik eti. Darüşşifa Özel Eğitim Kurumları 43 sağlık sektörün de çalışabilecek adayı mezun etti. Öğrenciler için organize edilen mezuniyet törenin de okul birincisi Büşra Daban adlı öğrenci diplomasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç’ın elinde aldı ve daha sonrasında dönem plaketine isim levhasını çaktı. Öğrenciler diplomalarını teker teker aldıktan sonra tören halk oyunları gösterileri, şiirlerin okunması ile devam etti. Tören sonunda öğrencilerin kep atması ile tören sona erdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç mezuniyet sevinicini yaşayan öğrencileri tebrik etti ve : “Hemşire adaylarının meslek hayatlarında başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin gittiği her yerde Polatlı’mızın adını en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancım tam. Öğrencilerimizin bahtları da yolları da açık olsun. “ dedi. 

ANKARA POLATLI HABER DARÜŞİFA MEZUNİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ