BÜYÜKŞEHİRDEN BORÇLARIN YAPILANDIRMASI DUYURUSU


BÜYÜKŞEHİRDEN BORÇLARIN YAPILANDIRMASI DUYURUSU

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne olan borçlarını yapılandıran mükellefler, 2. taksit ödemesini Mayıs ayı sonuna kadar yapabilecekler.

BÜYÜKŞEHİRDEN BORÇLARIN  YAPILANDIRMASI DUYURUSU
Bu içerik 673 kez okundu.


Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Dilek Bakır, 6736 sayılı Kanun kapsamında Büyükşehir Belediyesi’ne bulunan borçlarını yapılandıran mükelleflerin borçlarının ikinci taksitini, 31 Mayıs Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar ödemeleri gerektiğini söyledi.  
Borçlarını yapılandıran mükellefleri uyaran Bakır, bu tarihe kadar ödeme yapmayan borçluların yapılandırma haklarını kaybedeceklerini belirterek, ödemelerin Büyükşehir Belediyesi’nin veznelerine, anlaşmalı bankalara yapılabileceği gibi internet üzerinden de gerçekleştirilebileceğini kaydetti. 
Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Dilek Bakır’ın verdiği bilgiye göre; mükellefler ödemelerini 31 Mayıs Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar Hipodrum Caddesi No: 5’te bulunan Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın girişindeki Mali Hizmetler Veznesi’ne yapabilecekler. Ayrıca mükellefler vergilerini; İNG Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank şubelerine yatırabilecekler. İnternet Bankacılığı veya online olarak ödeme yapmak isteyen mükellefler ise Büyükşehir Belediyesi’ne ait https://eportal.ankara.bel.tr/online-tahsilat internet adresinden 31 Mayıs Çarşamba günü saat 24.00’a kadar mükellef hesap numarasıyla ödemelerini gerçekleştirebilecekler. 

ANKARA POLATLI HABER BÜYÜKŞEHİR YAPILANDIRMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı