Bahar Kupasının Sahibi 13 Eylül Oldu


Bahar Kupasının Sahibi 13 Eylül Oldu

Kaymakamlık ve Polatlı Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen 24 Nisanda startı verilen Bahar Kupası voleybol turnuvasının galibi 13 Eylül birlik takımı oldu.

Bahar Kupasının Sahibi 13 Eylül Oldu
Bu içerik 451 kez okundu.


    19 takımın kıyasıya mücadelesi ile başlayan turnuvanın sonunda yarı final çıkmaya hak kazanan 3 takımın galibi 13 Eylül birlik takımı oldu. Polatlı Kaymakamlığı ve Polatlı Belediyesi ortaklığında düzenlenen 2017 Bahar Kupası Voleybol Turnuvası sona erdi. 
    Yeni Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen Bahar Kupası Final maçını, Tüm Kamu Spor’u mağlup eden 13 Eylül Takımı kazandı. Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, Belediye Meclis Üyesi Muhsin Akdeniz ve vatandaşlar karşılaşmayı tribünden seyretti. 2017 Bahar Kupası'nda Polatlı’dan birçok Kamu Kurumu, Sivil Toplum Kuruluşu, Hastane ve Okul takımı kıyasıya mücadele etti. Yeni Kapalı Spor Salonu’nda coşkulu karşılaşmalara sahne olan turnuvada; 13 Eylül, Tüm Kamu Spor, Turanspor ve Vergi Dairesi yarı finale kalmaya hak kazandı. Yarı Final maçlarını kazanan 13 Eylül ve Tüm Kamu Spor finalde kupa için ter döktü.

EN CENTİLMEN TAKIM İMKB
Kapalı Spor Salonu'ndaki üçüncülük karşılaşmasında Vergi Dairesi’ni mağlup eden Turanspor turnuvayı 3. olarak tamamladı. 13 Eylül ile Tüm Kamu Spor arasındaki final maçı kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Tüm Kamu Spor’u mağlup eden 13 Eylül; 2017 Bahar Kupası Voleybol Turnuvası Şampiyonu oldu. Şampiyonluk kupası Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik tarafından takdim edildi. İMKB Ortaokulu ise turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

ANKARA POLATLI HABER BAHAR KUPASI 13 EYLÜL BİRLİK TAKIMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı