55 Yaşında Okuma Yazma Öğrendi


55 Yaşında Okuma Yazma Öğrendi

Polatlı Halk Eğitimi Merkezi 2015-2016 eğitim yılında kursiyerlerinin hazırladığı el emeği göz nuru çalışmalarını sergiledi.

55 Yaşında Okuma Yazma Öğrendi
Bu içerik 973 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!


Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören okuma yazma kursiyerlerine, el sanatları kursu kursiyerleri ve resim kursu kursiyerlerine dün düzenlenen törenle diplomaları verildi. Ayrıca tüm kursların yılsonu sergisi de gerçekleştirildi. Polatlı Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan kursların yıl sonu sergisi dün açıldı. 
    Okuma yazma kursiyerlerine, el sanatları kursu kursiyerlerine ve resim sergisi kursiyerlerine de sertifikalarının verildiği törene, Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve eşi Aysel Tunçer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hurşit Ağırcan ve Eşi Bedia Ağırcan, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve Eşli Esra Kılıç, Polatlı Belediyesi Kültür İşler Müdür Veli Keskin, siyasi parti, oda ve dernek temsilcileri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. 
    Halk Eğitim Merkezi bahçesinde startı verilen program okul içinde birbirinden değerli el emeği göz nuru eserlerin sergilenmesi ile devam etti. 
    İşlemlerden, resimlere, moda tasarım kursunda dikilen kıyafetlerden, kullanılmayan ürünlerin tekrar değerlendirilmesi ile elde edilen eşyalara kadar birçok alanda hazırlanan eserler beğeniye sunuldu ve ilçe protokolü dahil davetliler tarafından bütün eserler tam not aldı.  Kursun 55 yaşındaki kursiyeri Cevriye Karaca okuma yazma kursunda aldığı eğitim sonrası okuma yazma öğrenmedeki azmi ile büyük bir başarı örneği gösteren isim oldu.

GÜNGÖR: KURSLAR AÇILMAYA DEVAM EDECEK
    Açılış konuşmasını yapma üzere kürsüye çıkan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Erol Güngör Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde kursların çeşitli dallarda açılmaya devam edeceğini beyan etti.
    Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Erol Güngör “Polatlı Halk Eğitimi merkezi Polatlılı hanımlara hizmet veren çeşitli yaş guruplarından birçok vatandaşımıza hizmet veren bir kurum olarak özellikle hayatımızı ve ülkemizi değerlendiren hanımların, annelerimizin çok fazla hizmet aldığı çok fazla kurslarla kendilerini geliştirdikleri bir kurum olarak yılsonu sergisi ile ürünlerini sergileyecektir.” şekinde konuştu.

ANKARA POLATLI HABER HALK EĞİTİM MERKEZİ KURS KURSİYER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı