Engelsiz Eller Çalışıyor


Engelsiz Eller Çalışıyor

Polatlı Belediyesi Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi üyeleri, AR-GE İstihdam Merkezi’nin katkıları ile Polatlı Organize Sanayi firmalarından Kalori Isı Sistemleri ile ortak çalışma yürütüyor.

Engelsiz Eller Çalışıyor
Bu içerik 496 kez okundu.


Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi’nde oluşturulan atölyede çalışan engelliler, firmaya ait radyatör malzemelerini kutuluyorlar. Engelliler için gelir amaçlı olarak gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesinde; zihinsel ve fiziksel engelli birçok vatandaş yer alıyor. Aylık 15 Bin kutulama yapan Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi üyeleri; tüm firmalardan gelecek olan bu tarz etkinlik tekliflerine açık olduklarını belirttiler.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM
    Polatlı Belediyesi Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi Sorumlusu Sevim Çiçek Yıldız konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Belediyemiz Arge İstihdam Merkezimizin katkıları ile anlaştığımız Kalori Isı Sistemleri Firması ile ortak bir çalışma yürütüyoruz.
    Engellilerimiz Engelsiz Hayat Merkezimizde oluşturduğumuz atölyede aylık 15 bin civarında radyatör malzemesi kutuluyor. Engellilerimize gelir amaçlı yaptığımız etkinlikte, tüm engellilerimizi kişisel özelliklerine ve engel durumlarına göre görevlendiriyoruz. Diğer firmalardan gelecek bu tür etkinlik tekliflerine Cemil Meriç ailesi olarak açığız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

ANKARA POLATLI HABER CEMİL MERİÇ ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ BELEDİYE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR