AV VE DOĞA SEVDALILARI BİR ARAYA GELDİ


AV VE DOĞA SEVDALILARI BİR ARAYA GELDİ

Game Fair 2017 Ulusal AVDOĞA Festivali Polatlı Üçpınar Mahallesi Poligon arazisinde gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Cuma günü başlayan festival, av ve doğa severlere renkli bir haftasonu yaşattı.

AV VE DOĞA SEVDALILARI BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 686 kez okundu.


    Daha önce Fransa ve İngiltere’de düzenlenen Game Fair 2017 Ulusal AVDOĞA Festivali, Türkiye’nin dört bir yanından av ve doğa sevdalılarını Polatlı’da bir araya getirdi. Güvenlik güçlerinin eşlik ettiği festivalde, ruhsatsız tüfeklerle katılan ve kurallara uymayan katılımcılar için yasal tedbirler uygulandı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya festival alanına gelerek, standları ve festival alanını dolaştı. Avcılar ile birlikte ağaç diken Başkan Yıldızkaya’ya, Avdoğa Dergisi Sahibi ve Editörü Kamil Üçbaş ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.
YILDIZKAYA: AV VE DOĞA SEVDALILARINI HER YIL ŞEHRİMİZDE AĞIRLAMAKTAN 
MUTLULUK DUYUYORUZ

    Sonsuz avlaklara uğurlanan avcıların anısına düzenlenen Game Fair 2017 Ulusal AVDOĞA Festivali boyunca farklı alanlarda birçok yarışma düzenlendi. 
    Türkiye’nin dört bir yanından Polatlı’ya gelen avcılar; Avcı Trap Atışı, Koşan Domuza Atış Yarışması, Tek Kurşun 
Atış Yarışması, Havalı Tabanca Atışları, Havalı Tüfek Atışları, Levyeli Av Tüfeği Atışı, Geleceğin Avcıları Atış Yarışması (14-18 yaş grubu), Sapan Yarışması, Çocuklara Panayır Havalı Tüfek Atışı, Okçuluk Yarışması, Ördek Düdüğü Çalma Yarışması ve avcı eşlerin katıldığı Av Yemeği yarışması gibi birçok müsabakada kıyasıya mücadele etti. 
    Av ve doğa severlerin dışında yurdun dört bir yanından marka isimlerin standlarının kurulduğu festival renkli görüntülere sahne oldu. 
    Game Fair Ulusal AVDOĞA Festivali’nin üç senedir Polatlı’da düzenlenmesini sağlayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuyla ilgili “Türkiye’nin dört bir yanından av ve doğa sevdalılarını üç yıldır şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 
    Bu festivali her sene daha da geliştirerek sürekli hale getireceğiz. Başta Avdoğa Dergisi Sahibi ve Editörü Kamil Üçbaş olmak üzere festivalde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, avcı kardeşlerimize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.  

 

ANKARA POLATLI HABER AV DOĞA SEVDALILARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı