Gençlik Şöleni Gençlerin Koşusu ile Başladı


Gençlik Şöleni Gençlerin Koşusu ile Başladı

Polatlı Belediyesi tarafından 18 – 21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında Gençlik Koşusu düzenlendi.

Gençlik Şöleni Gençlerin Koşusu ile Başladı
Bu içerik 1258 kez okundu.


     Üçpınar Mahallesi’nde başlayarak Fahri Altan Camii’nde son bulan Gençlik Koşusu kıyasıya mücadelelere sahne oldu.
    Bin 500 metre Kız/Erkek, ortaokul kategorisinde 2 bin metre Kız ile 3 bin metre erkek ve lise kategorisinde 3 bin Metre Kız, 4 bin  Metre Erkek olmak üzere beş farklı kategoriden oluşan Gençlik Koşusuna 200 öğrenci katıldı. Katılan tüm öğrencilere madalyaları;         Belediye Meclis Üyesi Metin Baysar, Belediye Meclis Üyesi Mücahit Özcan ve 1926 Polatlı Belediyespor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş tarafından verildi. 
    19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında gerçekleştirilen Gençlik Koşusu’nda derece alan öğrencilere önümüzdeki günlerde Polatlı Belediyesi tarafından birinciye yarım altın, ikinci ve üçüncüye ise çeyrek altın verilecek.
 

GENÇLİK ŞÖLENİ  DOLU DOLU GEÇECEK
    18 – 21 Mayıs tarihleri arasında Polatlı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Gençlik Şöleni ile Polatlılı gençler eğlenceye doyacak. 
    Gençlik Koşusu ile start veren Gençlik Şöleni kapsamında; 19 Mayıs Cuma Günü saat 19.30’da Meşaleli Gençlik Yürüyüşü, 20 Mayıs Cumartesi Günü saat 17.00’de Şampiyonluk Yürüyüşü ile saat 20.00’de Resul Dindar Konseri ve 21 Mayıs Pazar Günü saat 20.00’de Merve Özbey Konseri meydanda gerçekleştirilecek.

ANKARA POLATLI HABER GENÇLİK KOŞUSU ŞÖLEN BAŞLADI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi