AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞACAK


AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞACAK

Polatlı Belediyesi ve AVDOĞA Dergisi ortaklığında bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Game Fair 2017 AVDOĞA Festivali 19 - 21 Mayıs tarihleri arasında Polatlı’da yapılacak.

AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞACAK
Bu içerik 542 kez okundu.


     Polatlı Üçpınar Mahallesi Poligon arazisinde gerçekleştirilecek olan festival, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanından av ve doğa sevdalılarını Polatlı’da bir araya getirecek. 
    Daha önce Fransa ve İngiltere’de düzenlenen Game Fair 2017 AVDOĞA Festivali’ne yurdun dört bir yanından yüzlerce avcının katılması bekleniyor. Türkiye’nin dört bir yanından Polatlı’ya gelecek olan avcılar üç gün boyunca Üçpınar Mahallesi’ndeki çadırlarda konaklayacak.

AV YARIŞMALARI NEFES KESECEK
Bu yıl üçüncüsü yine Polatlı’da gerçekleştirilecek olan Game Fair 2017 AVDOĞA Festivali; 
    Avcı Trap Atışı, Koşan Domuza Atış Yarışması, Tek Kurşun Atış Yarışması, Havalı Tabanca Atışları, Havalı Tüfek Atışları, Geleceğin Avcıları Atış Yarışması (14-18 yaş grubu), Sapan Yarışması, Okçuluk Yarışması, Ördek Düdüğü Çalma Yarışması, Avcılık Oskarları Ödül Töreni ve Köpek Irkları Değerlendirme Etkinliği gibi birçok müsabakaya sahne olacak. Müsabakalar sonunda dereceye giren katılımcılara hediyeler verilecek.

ÜÇBAŞ; “AVCI DOSTU BAŞKAN YILDIZKAYA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
    Avdoğa Dergisi Sahibi ve Editörü Kamil Üçbaş, 19 – 21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Game Fair 2017 AVDOĞA Festivali ile ilgili yaptığı açıklamada “Öncelikle festivale üç yıldır ev sahipliği eden ve biz Avcı camiasını önemseyen, Avcı dostu Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'ya ve değerli Polatlı halkına teşekkür ediyorum. 
    Geçen yıllarda gerçekleştirdiğimiz Avdoğa Festivallerimiz ülke çapında büyük bir ses getirmiştir. 
    Aldığımız pozitif geri dönüşlerle de bunu görebiliyoruz. Geçtiğimiz yıl katılamayan bir çok avcı arkadaşlarımız, avcı dostlarımız ve av malzemeleri tedarikçileri büyük bir heyecanla bu yıl düzenleyeceğimiz festivali bekliyor. Bu yıl daha yoğun bir katılımın olacağını tahmin ettiğimiz festivalde, konseptimizi genişleterek çeşitli etkinliklere yer vereceğiz. 19 - 21 Mayıs tarihlerinde bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz Avdoğa Festivaline avcı camiasını ve tüm avcı dostlarımızı bekleriz.” cümlelerine yer verdi. 

 

ANKARA POLATLI HABER AV DOĞA SEVDALILARI BULUŞACAK SPOR FESTİVAL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK  ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL  FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ