Göz Nurlarının Sergisine Tam Not


Göz Nurlarının Sergisine Tam Not

Mahalle sakinlerinin Halk Eğitimi Merkezine müracaatları sonrası açılan mahalle kurslarında kursiyer öğrenciler tarafından ortaya çıkan birbirinden güzel sanat eserleri sergilenmeye başladı.

Göz Nurlarının Sergisine Tam Not
Bu içerik 1010 kez okundu.


    İlk olarak Perpa iş merkezi üzerinde bulunan iğne oyası, seramik boyam ve resim sergisinin Urfa konak restoranda beğeniye sunuldu. 
    40 öğrenci tarafından hazırlanan el emeği göz nuru eserler Protokol üyeleri başta olmak üzere vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi. 
Halk Eğitimi Merkezi talep ve gerekli koşulların oluşturulması dahilinde kurs açıp ev hanımlarının daha sosyal olmalarına aynı zamanda el becerilerini geliştirme konusunda eğitim veriyor bu kapsamda Perpa İş Merkezinde 40 kursiyere eğitim veren el sanatları kursunun 6 aylık çalışmaları sergi ile görücüye çıkarıldı.  2016-2017 eğitim öğretim yılında el sanatları kurusunda yapılan ahşap boyama, rölyef, tel kırma, iğne oyası tekniği ile yapılan onlarca çalışma ilçe protokolü ve ziyaretçileri tarafından hayranlık ile gezildi. 
    Halk Eğitimi merkezi el sanatları sergisi açılışında açılış Kurdelası Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve eşi Aysel Tunçer ile Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ile Eşi Şaduman Yıldızkaya tarafından kesilirken İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve Eşi Esra Kılıç, Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik tarafından el sanatları sergisi ilgi ile takip edildi. Sergide 68 yaşında Meryem Bartık tarafından yapılan eserlerde protokol üyeleri tarafından ayrıca incelendi. 

ANKARA POLATLI HABER GÖZ NURU SERGİSİ BELEDİYE KAYMAKAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ