Gençler 19 Mayıs İçin Koştu


Gençler 19 Mayıs İçin Koştu

19 Mayıs Gençlik Koşusu kapsamında kaymakamlık tarafından organize edilen maratonda okullar arası atletizm yarışmaları yapıldı. 19 Mayıs Gençlik Koşusu için onlarca öğrenci ter döktü.

Gençler 19 Mayıs İçin Koştu
Bu içerik 852 kez okundu.


    Küçük kızlar, küçük erkekler, yıldılar kızlar yıldız erkekler ve genç kızlar, genç erkekler dalında yarışan öğrencilerden derece elde eden isimler ödüllerini Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, ilçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, Polatlı Belediyesi Kültür İşler Müdürü Veli Keskin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Özen’in elinden aldı. Kaymakamlık tarafından organize edilen 19 Mayıs Gençlik Koşusunda derece elde eden isimler şu şekilde oldu: Küçük erkeklerde ferdi olarak birinci olan isim Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu Ortaokulu öğrencisi Mert Ali Sarı olurken takım olarak birinciliği elde eden okul Zafer Ortaokulu oldu. Küçük kızlarda ferdi olarak13 Eylül Ortaokulu öğrencisi Medine Tunç birinci olurken takım olarak da 13 Eylül Ortaokulu birinciliği elde etti. Yıldız kızlarda ferdi olarak birinci olan isim Mıhçıoğlu Ortaokulu öğrencisi Töre Gündoğan olurken takım halinde birinci olan okulda 13 Eylül Ortaokulu oldu. Yıldız erkeklerde ferdi olarak dereceye giren Namık Kemal Ortaokulu öğrencisi Hüseyin Keleş birinciliği elde eden isim olurken takım olarak yıldız erkeklerde birinciliği elde eden okul 13 Eylül Ortaokulu oldu.
Son olarak genç erkekler ve genç kızlarda yarışıp dereceye giren öğrenciler şu şekilde oldu. 
    19 Mayıs gençlik koşusu kapsamında genç kızlarda birinciliği göğüsleyen isim Gevher Nesibe Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Rabia Erol olurken takım olarak birincilik tablosuna isimin yazdıran okul Gevher Nesibe Sağlık Meslek Lisesi oldu. Genç Erkeklerde ferdi olarak birinci olan isim Peyami Safa Lisesi öğrencisi Şehmuz Soyan olurken Takım olarak birinciliği kucaklayan okul Gevher Nesibe Sağlık Meslek Lisesi oldu. Toplamda 3 noktadan startı verilen yarışmada renkli ve heyecanlı anlar yaşandı. Polis ekipleri öğrencileri geçiş noktalarında güvenlik önlemlerinin sağladı ve ambulans ekipleri olası olumsuzluk anında müdahale edebilmek için olay yerinde hazır bekledi.

ANKARA POLATLI HABER 19 MAYIS GENÇLER KOŞU MARATON
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim