Kamyoncular Özgür ile Yola Devam Ediyor


Kamyoncular Özgür ile Yola Devam Ediyor

Polatlı Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olağan seçimini yaptı. Hafta sonu yapılan seçimle başkanlık ve yönetim kurulu üyelerini belirleyen kooperatif üyeleri yoğun bir seçim sürecini geride bıraktı.

Kamyoncular Özgür ile Yola Devam Ediyor
Bu içerik 1787 kez okundu.


Polatlılı Kamyoncular mevcut başkan Kemal Özgür ile ilerleme kararı aldı. 4 sene önce seçimle kooperatifi devralan Özgür bu seçimde de üyelerden aldığı 76 oy ile güven tazeledi. Polatlı Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi cumartesi günü hayal düğün salonunda olağan seçimini yaptı. 129 üyenin katıldığı seçimde iki isim başkanlığa adaylığını açıkladı. Birinci aday mevcut Başkan Kemal Özgür olurken ikinci aday da Hakan Çalışkan oldu. Kapalı oylama usulü ile yapılan seçimde 76 oy Kemal Özgür 52 oy Hakan Çalışkan için kullanılırken 1 oy geçersiz oldu.

DENETİM VE YÖNETİM ÜYELERİ BELİRLENDİ
    Yapılan seçim sonuçlarına göre Polatlı Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetim kurulu üyeliğine Kemal Özgür, Osman Yıldız, Veli Karaoğlu, Osman Şimşek, Ali Çoğal, Harun Reşit Kaymaz ve Hasan Kaya seçilirken Denetim Kurulu üyeliğine Haluk Ünal, Mehmet Öztürk ve Kerim İnanoğlu seçildi.

KAMYONCULAR GARAJINDAKİ GÜVENLİK ZAFİYETİ SEÇİM VAADİ OLDU
    Hafta sonu yapılan kooperatif başkanlığı seçiminde dile getirilen en büyük problem kamyoncular garajında yaşanan güvenlik sorunu oldu. Başkan adayları seçim vaatlerini sile getirmek üzere kürsüye çıktığında ilk olarak dile getirdikleri vaat kamyoncular garajındaki güvenlik zafiyetini ortadan kaldırmak olduğu beyan ettiler.                                                                                     

ANKARA POLATLI HABER KAMYONCULAR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ KONGRE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı