Evshop Anneler Günü Dolayısıyla Polatlı Huzurevini Ziyaret Etti


Evshop Anneler Günü Dolayısıyla Polatlı Huzurevini Ziyaret Etti

Polatlı Evshop Müdürü Halil Gülten ve personeli anneler günü dolayısıyla, Polatlı Huzurevine giderek yaşlılarla bir süre sohbet edip gül ve çeşitli hediyeler verdi.

Evshop Anneler Günü Dolayısıyla  Polatlı Huzurevini Ziyaret Etti
Bu içerik 1424 kez okundu.

 Huzurevi'nde kalan yaşlıların böyle anlamlık günlerde kendilerini unutmayan Evshop Müdürü Halil Gülten ve Personeline teşekkür ettiler. Evshop Polatlı Müdürü Halil Gülten anlamlı ve özel bir günde huzurevi sakinleriyle bir araya gelmeyi istediklerini ifade ederek, "Buradaki insanların anneler gününde yalnız kalmasını istemedik. Ellerini öptük, anneler gününü kutladık. Onları mutlu etmek tüm toplumun görevi olduğu gibi Evshop firması olarak bizimde bir görevimizdi." dedi.
Gülten sözlerine şöyle devam etti. "Evshop'un gözünde anneler bir kraliçedir. Sağlam bireylerin, büyük milletlerin, sağlıklı ilişkilere sahip toplumların arkasında güçlü bir annelik vardır. Anne koruyan, kollayan, kol kanat geren, evladının geleceği için kendini arka plana iten kişidir. Yemeyen yediren, giymeyen giydiren annelerimiz, şefkatin, merhametin, fedakarlığın timsalidir. Ömürlerini ailelerine vakfeden, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyoruz." dedi. 

ankara polatlı haber evshop anneler günü kutlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK  ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL  FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ