POLATLILI ANNELER DOYASIYA EĞLENDİ


POLATLILI ANNELER DOYASIYA EĞLENDİ

Polatlı Belediyesi tarafından 14 Mayıs Anneler Günü dolayısı ile Başak Düğün Salonu’nda Anneler Günü Özel Programı gerçekleştirildi.

POLATLILI ANNELER DOYASIYA EĞLENDİ
Bu içerik 1000 kez okundu.

Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun sahne aldığı programda, hanımefendilere eşarp ve şal hediye edildi. Türk Halk Müziği Sanatçısı Nazlı Öksüz’ün sahne aldığı programda kadınlar doyasıya eğlendi. Polatlı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Anneler Günü Özel Programı’na; Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın eşi Şaduman Yıldızkaya, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Gülşah Bilge ve yüzlerce anne katıldı.

ŞADUMAN YILDIZKAYA: TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM
    Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın eşi Şaduman Yıldızkaya yaptığı konuşmada; “Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı, Kahraman Polatlı'mızın yiğit evlatlarının sahibi, Kıymetli Anneler, muhterem hanımefendiler; Bizler için böylesine anlamlı bir günde aranızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tüm anneler; Peygamberimiz Hz. Muhammed'in; "Cennet annelerin ayaklarının altındadır" ve Cumhuriyetimizin kurucusu M.Kemal Atatürk'ün; "Ey Türk Kadını! Sen yerlerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükseltilmeye layıksın" sözlerine mazhar olmuş kutsal varlıklardır. Geleceğimizin teminatı yavrularımızı yetiştiren, büyüten, zamanı gelince asker eyleyen, gelinlik çeyizini hazırlayan, onları her türlü bela ve müsibetten koruyan, vatana ve millete hayırlı birer evlat eyleyen tüm annelerimizin, anneler gününü kutluyorum. Bu programın tertip edilmesinde emeği geçen tüm Belediye personelimize ve iştirak eden siz kıymetli hanımefendilere teşekkürlerimi iletiyorum. Sevgi ve muhabbetle kalınız.” Cümlelerine yer verdi. 

 

ankara polatlı haber belediye anneler günü program eğlence
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI