Can Hastanesi’nden Annelere Büyük Jest


Can Hastanesi’nden Annelere Büyük Jest

Özel Polatlı Can Hastanesi Anneler Gününe özel olarak gerçekleştirdiği çekiliş ile 3 anneye anneler günü dolaysıyla ücretsiz check-up ve muayene hediye etti.

Can Hastanesi’nden Annelere Büyük Jest
Bu içerik 1468 kez okundu.

 

Özel Polatlı Can Hastanesi gerçekleştirilen çekilişte Döndü Enönü ücretsiz Check-up ve Muayene, Sefa Turan ve Fadik Özer ise ücretsiz muayene kazandı. Hastane doktorlarından Op. Dr. İbrahim Selçuk Öktemer; “Bu özel günde annelerimize hastane olarak hediye vermek istedik. 
    Hepimizin hayatında çok önemli yere sahip olan kadınlarımız anne olsun olmasın anneler gününü kutluyoruz. İyi ki varlar onlar daima hayatımızın bir anında bize dokundular doğumdan itibaren, bize sarıldılar, kucakladıkları sevgilerinin verdiler. Doğruyu öğrettiler. Güzellikleri yaşattılar, kanından kan verdi, canından can verdiler. Hepsinin ellerinden saygı ile öpüyoruz. Rahmetli olan annelerimize de Allah'tan rahmet diliyoruz. Annelerimiz çok özel onları çok seviyoruz. Can Hastanesi olarak böyle bir jest yaparak bir hanımın hayatına bir dokunuş yapabilirsek can hastanesi olarak ne mutlu bize. Hastane olarak amacımız da buydu. Annelerimizin anneler gününü kutluyorum.” dedi.

ÖKTEMER: SAĞLIK  ALANINDA BİZE OMUZ VEREN ECZACILARIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM
    Öktemer 14 Mayıs Eczacılık Gününü de kutlayarak; “ Toplum içinde saygı duyulan ve önem verilen bir meslek olmuş ve bunu günümüzde de aynı ciddiyet sürdürmeye devam edilmiştir. Doğru teşhis kadar doğru tedavi de oldukça önemlidir.  
    Bu doğru tedavi sürecinde de en başta doğru ilaç kullanımı geliyor. Eczacılarımız bu konuda biz hekimlerle beraber çalışan en önemli kişilerdir. Yanlış ilaç kullanımının geri dönülmez olaylara neden olacağını düşünürsek eczacılarımızın bir nevi koruyucu hekimlik yaptıklarını da söyleyebiliriz. Biz hekimlere, sağlık alanında omuz vererek insanların sağlığına kavuşması noktasında büyük destek olan tüm eczacılarımızın Eczacılık Günü'nü de hastane olarak kutluyoruz.” İfadelerini kullandı. 

ankara polatlı haber özel can hastanesi anneler günü büyük jest
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ODTÜ ONLINE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI DERSLERİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
ODTÜ ONLINE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI DERSLERİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı