Yıldızkaya: Yüreğim Tüm Engelsiz Yüreklerle Birlikte Atmaktadır


Yıldızkaya: Yüreğim Tüm Engelsiz Yüreklerle Birlikte Atmaktadır

Polatlı Belediyesi Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi üyeleri 10 – 16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısı ile Üçpınar Mesire Alanı’nda düzenlenen piknikte bir araya geldi.

Yıldızkaya: Yüreğim Tüm Engelsiz Yüreklerle Birlikte Atmaktadır
Bu içerik 635 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Polatlı Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen engelliler haftası etkinlikleri Polatlı'da start aldı Üçpınar Mesire Alanında noktalandı. Hafta içinde engelliler haftası dolayısıyla Polatlı Belediyesi tarafından ilk olarak feshane alanında daha sonra Nazım Hikmet Kültür sokağında düzenlen farkındalık etkinliklerinin ardan program Üç Pınar'da devam etti ve burada düzenlen program ile engelli vatandaşlar gönüllerince eğlendiler.Geleneksel yarışmaların yapıldığı piknikte Engelsiz Hayat Merkezi Korosu sahne aldı. Engelsiz Halk Oyunları ekiplerinin gösterisi ve engellilere özel düzenlenen etkinlikler ile Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi Üyeleri doyasıya eğlendi. Dünya Engelliler Haftası Kutlamalarına; Polatlı Belediye Başkan Vekili İlhan Kırpık, Belediye Meclis Üyeleri ve yüzlerce engelli katıldı.

YÜREĞİM TÜM ENGELSİZ YÜREKLERLE BİRLİKTE ATMAKTADIR
    Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Japonya’dan gönderdiği mesajında; “Her biri birbirinden değerli engelsiz yürekler, sizleri Tokyo’dan hasret ve muhabbetle selamlıyorum. 9-14 Mayıs tarihleri arasında Japonya’da düzenlenmekte olan Bilim ve Teknoloji Fuarına katılmak için yurtdışında bulunduğumdan bu anlamlı günde aranızda olamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. Buradan sizlerin mutluluğunu, kalplerinizin sevgiyle atışını ve gözlerinizdeki sıcak tebessümü hissediyor ve sevincinize ortak oluyorum. Bilmenizi isterim ki; yüreğim tüm engelsiz yüreklerle bir ve birlikte atmaktadır. Bu güzel günü doyasıya yaşamanızı diliyor, sizleri derin bir sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.” Cümlelerine yer verdi.  

ankara polatlı haber engelli haftası piknik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ