CHP’den, Anneler Günü Kutlama Mesajı


CHP’den, Anneler Günü Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selami Ovacık Anneler Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı.

CHP’den, Anneler Günü Kutlama Mesajı
Bu içerik 412 kez okundu.

Ovacık, karşılıksız sevginin kaynağı sebebi varlığımız, sonsuz şefkat, merhamet ve fedakârlığın sembolü değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen ve yeri hiçbir şeyle doldurulamayacak en değerli varlıklarımız annelerimiz olduğunu ifade ederek, senenin bir gününde değil her zaman hatırlanmaları gerektiğini söyledi.
Ovacık; “Hayatımızda önem verdiğimiz annelerimize ayırmak sevgi ve saygımızın göstergesi olamayacağı gibi, bu günleri görmezden gelmek de mümkün değildir. Bu önemli günlerden biri de Anneler Günü'dür. 
    Aslında yılın her günü aklımızda olan ve her an varlıklarıyla huzur ve güven duyduğumuz annelerimize adanmış olmalı. Her daim sevgimizi dile getirdiğimiz, hayır dualarını aldığımız annelerimize, bu anlamlı günde de, onları ne kadar sevdiğimizi, onlara ne kadar değer verdiğimizi bir kez daha söylemeliyiz ve göstermeliyiz.” dedi.
 

OVACIK, RIZA NUR’UN ATATÜRK'E KARŞI TUTUMU VİCDANSIZLIKTIR
    Son günlerde çirkin saldırıları ile bazı kendini bilmez kişilerin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e, değerli annesi Zübeyde Hanım'a, eşine ve manevi kızına akla sığmaz hakaretlerde bulunmasını kabul etmiyoruz diyen Ovacık; “ Atatürk'e ve ailesine özellikle de Zübeyde Ana’ya yönelik akla hayale sığmaz iftiraların sahibi hasta ruhlu Rıza Nur’dur. Atatürk hakkındaki iddialarının birer uydurmaca olduğunu bilen Rıza Nur, anılarını Atatürk’ün sağlığında yayınlatma cesareti gösterememiş onun ölümünü beklemiştir. 
    Üzülerek söylemek gerekir ki, ülkemizde bilerek insan görünümlü hainler, hatta sözüm ona, kendine araştırmacı-yazar, tarihçi sıfatını taşıdığını sanan bir kaç hain, Rıza Nur’u kaynak olarak kullanarak Atatürk'ü eleştirme ve çamur atma cüretinde bulunmuşlardır. Kuşkusuz bu tutum büyük bir hatadır vicdansızlıktır. Türk ulusunun değerleriyle dalga geçmektir. Müslüman olmaktan dem vuran, fakat zerre kadar Allah korkusu taşımayan bu hainler, iftiralarına Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’la başlamaktadırlar. Ki o Zübeyde Hanım, tam bir Allah dostu, gerçek bir mümin ve tam bir Müslüman, mübarek bir anadır. Zübeyde Hanım, bir annenin tüm dünyayı değiştirebileceğinin en güzel örneğidir. Onun yetiştirdiği evlat, kazandığı zaferlerle bir ulusun kurtarıcısı ve ışığı olmuştur. Zübeyde Hanım'ın doğurduğu o evlat bir ulusu esir olmaktan, köle olmaktan kurtarmıştır. Bu saldırıları yapanların gerekli cezai uygulamalarının derhal yapılmasını bekliyoruz. Başta Zübeyde Ana’mıza, tüm ebediyete intikal etmiş annelerimize ve şehit annelerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Bütün annelerimizin mübarek ellerinden öpüyor, anneler gününü kutluyoruz." dedi. 

ANKARA POLATLI HABER CHP İLÇE BAŞKANI ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI