Işın Yaman’da Bahar Şenliği Düzenlendi


Işın Yaman’da Bahar Şenliği Düzenlendi

Polatlı Özel Işın Yaman Koleji bu yıl ilki gerçekleştirilen bahar şenliğini tamamladı. Polatlı Özel Işın Yaman Kolejinde bu yıl 1. Geleneksel Bahar Şenliği tertipledi.

Işın Yaman’da Bahar Şenliği Düzenlendi
Bu içerik 829 kez okundu.

Cuma günü başlayan Bahar şenliği eğlenceleri dolu dolu iki gün boyunca kolej kampüsün de gerçekleştirildi. Işın Yaman Koleji okul yönetimi öncülüğünde yapılan bahar şenliğinde öğrenciler, öğretmenler ve veliler bir yıllık eğitim ve öğretimin stresini  atarak gönüllerince eğlendiler. Işın Yaman Koleji  öğrencileri yönelik gerçekleştirilen  1. Geleneksel Bahar Şenliği  12-13 Mayıs tarihleri arasında kolej kampüsünde  yapıldı.  İki gün boyunca sabah 09.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen  bahar şenliğinde  birbirinden güzel ve ilginç gösteri ve yarışmalarla hem öğrenciler hem öğretmenler hem de veliler koca bir yılın stresini attılar.
İlk orta ve lise dereceli tüm  öğrencilerin katılımları ile bayram  yerine dönen okul bahçesinde; Sihirbaz Show, ödüllü yarışmalar, Etkinlik alanları,  Sanat  Sokağı, Performans gösterileri, Konser, Oyun parkurları, Zıp Zıp, Sumo Güreşi, Redeo, Trambolin, Canlı Langırt,  Air Hockey, Tırmama Duvarı etkinlikleri ile dolu dolu bir hafta sonu yaşandı. Ana sınıflarından Lise kademesine kadar her öğrencinin yaşına uygun şekilde hazırlanan 1. Geleneksel Bahar Şenliğinde organizasyon firması tarafından okul bahçesine kurulan stantlarda çocuklar kadara veliler ve öğretmenlerde eğlendi.  Bir tarafta oyun stantları, yarışma stantları, spor ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı bahar şenliğinde öğrenciler ve veliler için özel yemek stantları da yer aldı.

KARAKAŞ, POLATLI DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
    Polatlı Özel Işın Yaman Koleji İlköğretim müdürü Yusuf Karakaş; “Polatlı da dershaneden okula  dönünce akademik anlamda yoğun bir çalışma yaptık. TEOG  sonrasında çocuklarımızı rahatlamak adına, hem aileleri öğretmenleri ve çocukların birbirleri ile kaynaşması  Polatlı da bir ilk oldu.Polatlı da  ilk defa Işın Yaman Koleji tarafından geniş çaplı , organizasyon şirketi  ve stantlarla  yapılan ilk  bahar şenliği   olduğu için mutluyuz. Velilerimiz bu anlamda bize teşekkür ettiler. Çocukların bahar ayında okulların kapanma arifesinde deşarj olacaklarını ve ihtiyaç olduğunu belirlemeleri üzerine böyle bir etkinlik düzenledik. Öğretmenlerimiz velilerimiz dışarıdan gelen velilerimiz hafta sonu eğlendik. Akademik anlamda çok çalışırsak her yılsonu bahar şenliğimizi yapmak istiyoruz. ”diyerek destek veren velilere teşekkür etti.

ANKARA POLATLI IŞIN YAMAN KOLEJİ BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!