Pazar Günü Eğlenceye Doyacaksınız


Pazar Günü Eğlenceye Doyacaksınız

Polatlı Belediyesi ‘’Halk Oyunları Şenliği’’ adı altında özel bir program düzenledi.

Pazar Günü Eğlenceye Doyacaksınız
Bu içerik 754 kez okundu.

 Polatlı TCDD Gar yanında bulunan feshane alanında 14 Mayıs Pazar günü 20.00’da gerçekleştirilecek Halk Oyunları şenliği Özel Programında, Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi tarafından Antalya, Fethiye, Kırşehir, İzmir, Artvin, Mardin, Seymen gibi yörelerin oyunları sergilenecek.

POLATLI’DA HALK OYUNLARI RÜZGARI ESECEK
    Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu tarafından Feshane alanında Halk Oyunları Gecesi düzenlenecek. 2014 yılından bu yana Polatlı Belediyesi tarafından Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda kendisine tahsis edilen salonda çalışmalarını yürüten Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu üyeleri, Feshane alanında düzenlenecek gecede Polatlılılarla bir araya gelecek. 7 ile 70 yaş grupları arasında değişen toplam 233 öğrenci ile çalışmalarını devam ettiren Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Uluslararası birçok festivalde ülkemizi ve şehrimizi temsil etti. 
    Gelecek hafta kardeş şehir Giresun’da düzenlenen Uluslararası Aksu Festivali’ne katılacak olan Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Giresun’da da şehrimizi temsil edecek. Giresun Festivaline katılım öncesi Halk Oyunları Gecesi’nde bir araya gelecek 223 öğrenci ve onları izleyen hemşerilemiz eğlenceli dakikalar geçirecek. Uluslararası festivallerde oynanan oyunların ve yöresel halk oyunlarının sergileneceği gecede, tüm halkımız izleme imkanı bulacak.

SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERDE ŞEHRİMİZE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ
    Düzenlenen geceye ilişkin açıklamalarda bulunan Polatlı Belediye Başkan Vekili İlhan Kırpık konuyla ilgili “ Polatlı Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de şehrimize değer katmaya ve tanıtmaya devam ediyoruz. Halk Oyunları Topluluğumuz bugün; Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda kendilerine belediyemizce tahsis edilen özel çalışma alanında 7 ile 70 yaş grupları arasında değişen öğrenciler yetiştiriyor. 
    Toplam 233 öğrencisi ile Ülkemizin dört bir yanında şehrimizi tanıtıyor, Polatlı’ya değer katıyor. Yakın zamanda Kardeş Şehrimiz Giresun’da düzenlenecek olan Uluslararası Aksu Festivali’nde ülkemizi ve şehrimizi temsil edecekler. Bizlerde; böylesine güzel başarılara imza atan Halk Oyunları Topluluğumuz ve siz değerli misafirlerimiz ile bu anlamlı gecede beraber olmak istedik. Topluluğumuzu her daim desteklemeye ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ülkemizi ve Şehrimizi gururla temsil edecek Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğumuzu kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Polatlılı Tüm Halkımızı Halk Oyunları şenliği özel programına davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

ANKARA POLATLI HABER BELEDİYE ANNELER GÜNÜ HALK OYUNLARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü