Can’ın Hemşireler Günü Etkinliği


Can’ın Hemşireler Günü Etkinliği

Özel Polatlı Can Hastanesi hemşireler gününü kutladı. Hastane bünyesinde istihdam edilen 43 hemşirenin gününü unutmayan Özel Polatlı Can Hastanesi yönetim olarak bu özel günü atlamadı.

Can’ın Hemşireler Günü Etkinliği
Bu içerik 2197 kez okundu.


Özel Polatlı Can Hastanesi yönetim kurulu üyeleri hemşirelerin gününü kutladı. Hastane bahçesinde yapılan özel organizasyon ile kutlanan günde hemşirelerin sağlık alanında üstlendikleri görevden ve bu yolda üstelendikleri rolden bahsedildi. Hastane Yöneticisi Genel Cerrahi uzmanı Operatör Doktor Selçuk Öktemer günün anısına yaptığı konuşmada hemşirelerin hastane içerisinde üstelendikleri görevi en iyi şekilde yerine getirdiklerinin altını çizdi. Program çerçevesinde günün anısına hastane başhemşiresi Semiha Topsoy ve en yeni hemşire tarafından pasta kesildi.

SİZ BİZİM SİLAH ARKADAŞIMIZSINIZ
    Genel Cerrahi uzmanı Operatör Doktor Selçuk Öktemer: her biriniz bizim için çok özelsiniz. Sizler olmazsanız bizler bu işi başaramayız. Siz bizim sağ kolumuz, silah arkadaşımızsınız. Hepimiz cefakârsınız ve mesleğinin en güzel şekilde yerine getiriyorsunuz.” dedi.
 

TOPSOY’DAN MESLEKTAŞLARINA TEŞEKKÜR
    Özel Polatlı Can Hastanesi Başhemşire Semiha Topsoy: “ Hepimizin bildiği gibi 12-18 Mayıs dünya hemşireler günü olarak kutlanmakta. 4 yılı aşkındır birlikte çalışıyoruz ve mesleğimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Profesyonel hizmet hasta memnuniyeti şeklinde işimizi devam ettiriyoruz. “ dedi ve meslek arkadaşlarına katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

 

ANKARA POLATLI HABER CAN HASTANESİ HEMŞİRELER GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi