Fedakar Hemşirelerimiz Sağlık Sektörünün En Önemli Parçasıdır


Fedakar Hemşirelerimiz Sağlık Sektörünün En Önemli Parçasıdır

Aysel Demir: Hükümetimiz, hemşirelerimizin daha iyi çalışma şartlarına ulaşması için gerekli desteği her zaman verecektir

Fedakar Hemşirelerimiz Sağlık  Sektörünün En Önemli Parçasıdır
Bu içerik 663 kez okundu.

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Dünya Hemşireler Gününü kutladı. Başkan Demir, hemşirelik mesleğinin insan sağlığını korumanın ve iyileştirmenin temel alındığını belirterek, mesleğin tüm aşamalarında yer alan sağlık çalışanlarının sorumluluk bilinciyle görevlerini icra ettiğini ifade etti. 
    Demir: “ Her türlü sağlık hizmetinin dengeli, ulaşılabilir, sürekli, kaliteli ve en üst düzeyde verilebilmesi bir ekip çalışması ile mümkündür. Hemşireler bu ekibin olmazsa olmaz ve en temel unsurlarından biridir. 
Bütün hemşirelerimiz; hasta haklarının, değişen sağlık ihtiyaçlarının, hasta ve hasta yakınlarının beklentilerinin karşılanması ile etkili, verimli ve duyarlı bir sağlık hizmeti sunabilmek için omuzlarındaki büyük ve kutsal sorumluluğun bilinci ile görevlerini eksiksiz yapma gayreti içerisindedir. 
    Ülkemizde hemşire kadrolarının ve niteliğinin artırılması hükümetimizin öncelikli hedefleri arasında yer almıştır. Hükümetimiz, hemşirelerimiz ve tüm sağlık çalışanlarının daha iyi çalışma ve hayat şartlarına ulaşması için gerekli desteği her zaman verecektir. 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası münasebetiyle tüm hemşirelerin gününü tebrik eder, bu zor mesleği icra ederken gösterdikleri üstün gayretlerden dolayı kendilerine minnettar olduğumuzu belirtmek isterim.” dedi. 

ankara polatlı haber hemşireler günü akparti aysel demir ilçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim