Duatepe’de Mezuniyet Sevinci


Duatepe’de Mezuniyet Sevinci

Duatepe Anadolu Lisesi 2016-2017 yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenledi. 12. sınıf öğrencileri için düzenlenen törende renkli anlara yaşandı.

Duatepe’de Mezuniyet Sevinci
Bu içerik 1448 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!


Duatepe Anadolu Lisesi’nde yaklaşık 150 öğrenci mezuniyet heyecanını yaşadı. Üniversite hayatından önce son viraja giren öğrenciler okul yönetimim tarafından düzenlenen mezuniyet töreninde unutamayacakları anlar yaşadılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan mezuniyet töreninde günün anlam ve önemine binaen konuşma yapmak üzere okul müdürü Bülent Dönmez kürsüye çıktı. Dönmez sonrasında kürsüye çıkan 2015-2016 yılı eğitim öğretim dönemi mezunlarından dönem birincisi şu an Ankara Hukuk Fakültesi öğrencisi Tuğçenur Kubat arkadaşlarına başarı yolunda atabilecekleri adımı kısa bir şekilde anlattı. 
    2016-2017 eğitim öğretim dönemi okul birincisi Rabia Akın’ın mezun arkadaşları adına konuşma yapması ile devam eden tören de yine 6. Dönem mezunları adına dönem plaketini yaş kütüğüne çaktı ardından temsili mezuniyet belgesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç’tan aldı. Mezun öğrencilerin kep atması ile sona eren mezuniyet töreninde ailelerde çocuklarının mutluluklarına şahitlik eden en yakın isimler oldu. Duatepe Anadolu Lisesi Geleneksel Bahar Şenlikleri ve Mezuniyet Törenine katlan isimler İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Polatlı Belediyesi Kültür İşler Müdürü Veli Keskin ile veliler oldu.  

ANKARA POLATLI HABER DUATEPE ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı