Kıymaz: Yapılandırmanız Bozulmasın


Kıymaz: Yapılandırmanız Bozulmasın

Polatlı Vergi Dairesi müdürü Sayın Gültekin Erdoğmuş Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Ertuğrul Kıymazı ziyaret ederek esnaflara yönelik yapılandırma hakkında bilgi verdi

Kıymaz: Yapılandırmanız Bozulmasın
Bu içerik 518 kez okundu.

Polatlı Vergi Dairesi müdürü Sayın Gültekin Erdoğmuş Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Ertuğrul Kıymazı ziyaret ederek esnaflara yönelik yapılandırma hakkında bilgi verdi ve Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul  Kıymaz’ın esnaf hakkında verdiği bilgiler ışığında karşılıklı değerlendirmelerde bulundular. Kooperatif Başkanı Kıymaz esnafın İçinde Bulunduğu Duruma Yönelik Bu Yapılandırma Faydalı Olacaktır şeklinde ifade etti.

KIYMAZ: VERGİ YAPILANDIRMANIZIN OCAK’TAN MAYIS’A ERTELEDİĞİMİZ 2. TAKSİTİNİ ÖDEMEYİ UNUTMAYIN
    Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul  Kıymaz, esnaf ve anatkarı vergi yapılandırması konusunda uyararak şunları söyledi;
“ “6736 sayılı Kanun kapsamında borçlarını yapılandırılan ancak ödemeyen veya eksik ödeyen mükelleflerimize 1. ve 2. taksit tutarlarını 31 Mayıs 2017 tarihine kadar ödemeleri durumunda Kanundan yeniden yararlanma imkanı verilmiştir.
Peşin veya taksitli ödeme seçeneklerini tercih ederek ödemelerini yapmamış olanlara, yapılandırılan alacaklarının tamamını, Mayıs 2017 sonuna kadar ödemeleri durumunda peşin ödeme indirimi imkanı tanınmıştır.
Değerli arkadaşlar haberin içeriğini sizler daha iyi billiyorsunuz gerekli olan açıklamaları kendi yorum ve bilgilerinizle takviye yaparsanız. Seviniriz hayırlı işler sevgi ve saygılar sunarım” dedi.

 

ankara polatlı haber vergi yapılandırma esnaf kefalet başkanı ertuğrul kıymaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
Sakarya'dan Harun Karacan’a Ziyaret
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi