KÖSEOĞLU’NDAN 14 MAYIS ETKİNLİK DAVETİ


KÖSEOĞLU’NDAN 14 MAYIS ETKİNLİK DAVETİ

Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, “ülkemizin her noktasından, 81 ilinden gelecek onbinlerce çiftçimizin katılımıyla, Pazar günü saat 12’de, Ankara’da Anadolu Meydanı’nda olacağız, çiftçimizin taleplerini dile getireceğiz” dedi.

KÖSEOĞLU’NDAN 14 MAYIS ETKİNLİK DAVETİ
Bu içerik 599 kez okundu.

Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde, çiftçiler olarak Ankara’da bulaşacaklarını bildirerek, “ülkemizin her noktasından, 81 ilinden gelecek onbinlerce çiftçimizin katılımıyla, Pazar günü saat 12’de, Ankara’da Anadolu  Meydanı’nda olacağız, çiftçimizin taleplerini dile getireceğiz” dedi.

POLATLI’DAN OTOBÜS KALDIRACAĞIZ
    Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, 14 Mayıs günü Ankara’da düzenlenecek etkinliğe katılmak isteyen Polatlılılar için Pazar günü saat: 09.30’da Enerjisa önünden ücretsiz otobüsler kaldıracaklarını dile getirdi.
Köseoğlu, yaptığı açıklamada, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin Türkiye’nin en çok üyeli meslek örgütü olduğunu, üye sayının 5 milyona yaklaştığını, ülke çapında 766 ilçede Ziraat Odası bulunduğunu, bu odalara bağlı ilçelerle birlikte ülke sathında her noktada hizmet verdiklerini belirtti.  Bir bayram havasında 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü etkinliği gerçekleştireceğiz” dedi. TZOB tarafından düzenlenen, geniş kampanyayla duyurulan, bütün çiftçilerin ve halkın davetli olduğu etkinlikte, Mustafa Ceceli ile Sevcan Orhan da birer konser verecek.

ANKARA POLATLI HABER ZİRAAT ODASI ÇİFTÇİLER GÜNÜ PAZAR MEYDAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR