Veliler 15 Temmuz Anısına Yarışacak


Veliler 15 Temmuz Anısına Yarışacak

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve ortaokulu velileri 15 Temmuz demokrasi zaferi ve şehitleri ile ilgili şiir okuma yarışması tarihi belli oldu. 4 erkek 5 kadın velinin katılacağı şiir okuma yarışmasında alışılmışın dışında farklı bir ilke imza atılacak.

Veliler 15 Temmuz  Anısına Yarışacak
Bu içerik 788 kez okundu.


    Polatlı’da bir ilke imza atılacak olan etkinlik 17 Mayıs Çarşamba günü saat 15.30 da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İlkokulunda yapılacak.
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve ortaokulu ev sahipliğinde 15 Temmuz demokrasi şehitleri anısına düzenlenen şiir yarışması 18 Ocak Çarşamba Günü 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İlkokulunda düzlenmesi planlanan yarışma valilik tarafından teröre tedbir için getirilen yasak nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Yarışma ile ilgili yeni tarih belli oldu. 
    17 Mayısta yapılacak olan veliler arası şiir yarışmasında bir ilke de imza atılmış olacak. Hazırlıkların son sürat devam ettiği yarışmada birinciye Laptop, ikinciye LCD ekran televizyon üçüncüye ise saat ödülü verilecek. Sürpriz yarışmanın sürpriz detaylarından biri de yarışmada bir Suriyeli bir de engelli velinin yarışmada mücadele edecek olması oldu. 

ankara polatlı haber 15 temmuz veliler yarışacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!