KARACA: ESNAF KART PROJESİNDE SONA YAKLAŞTIK


KARACA: ESNAF KART PROJESİNDE SONA YAKLAŞTIK

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca,Esnaflara yaptığı tüm alışverişlerde kolaylık ve indirim sağlayacak olan Esnaf Kart' hakkında bilgi verdi:

KARACA: ESNAF KART PROJESİNDE SONA YAKLAŞTIK
Bu içerik 616 kez okundu.

Esnaflara yaptığı tüm alışverişlerde kolaylık ve indirim sağlayacak olan Esnaf Kart' hakkında bilgi veren Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, TESK Yürütme Kurulu olarak yeni balattıkları esnaf kart uygulamasında sona geldiklerini belirterek 'Uzun zamandır üzerine çalıştığımız 'Esnaf Kart' projemizde sona yaklaştık. 
    Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Esnaf Kart, talep eden tüm esnaf ve sanatkarlara ücretsiz dağıtılacak. Polatlılı esnaflarıızda bu karttan faydalanacak. Bu kart ile başta akaryakıt olmak üzere tüm alanlarda esnaf ve sanatkarlara çok sayıda indirim sağlayacak' dedi.

ESNAF KART, HEM TİCARİ HEM BİREYSEL İHTİYAÇLARDA GEÇERLİ
    Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca , yaptığı açıklamada; 'Esnaf ve sanatkarlar hem ticari hem de bireysel araçları için başta akaryakıt, oto lastik vb alanlarda olmak üzere ailesi içinde yapacağı giyim, konaklama vb. alanlarda çok sayıda avantaja sahip olacak. Projemizin ikinci ayağı ise, esnafın kendi arasında yaptığı alışverişlerde de bu indirimlerden yararlanmasıdır. Ülke genelinde bulunan 2 milyon esnaf ve sanatkar ve aileleri ile birlikte 10 milyonu aşkın kişinin bu karttan yararlanması hedeflenmektedir. Buna ilişkin detayları da çok yakında açıklayacağız' şeklinde bilgi verdi.

ESNAF, TESK ÜYESİ OLMANIN AVANTAJINI HER ALANDA HİSSEDECEK
    Esnafların bu kart ile yalnızca evleri için değil dükkanları ile için yapacakları alışverişte de çok rahat yararlanabileceklerini belirten Karaca; 'Mayıs ayı içinde sunacağımız projemizin ilk ayağında esnaf ve sanatkarlar indirimli elektrikli kullanmaya başlayacak. 82 TL'nin üzerinde elektrik faturası ödeyen her esnaf isterse işletmesinde, isterse evinde, isterse de anne babasının evinde dilediği elektrik firmasından alacağı indirimli elektriğini kullanmaya başlayacak. Esnaf ve sanatkar bundan sonra TESK üyesi olmanın avantajını hayatının her alanında hissedecek ve kullanacak dedi.

ANKARA POLATLI HABER ALİ KARACA PAZARCILAR OADSI KONFEDERASYONU BAŞKANI ESNAF KART
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim