Hafta Sonu Eller Rahmet İçin Açıldı


Hafta Sonu Eller Rahmet İçin Açıldı

Kırsal mahallelerde rahmetin duasına çıkılmaya devam ediliyor.

Hafta Sonu Eller Rahmet İçin Açıldı
Bu içerik 443 kez okundu.

 

Harman döneminde elinin boşta kalmasını istemeyen üreticiler emeklerinin karşılığını boşa çıkmaması için rahmet istiyor. Hafta sonu iki ayrı adreste aynı amaç için bir araya gelindi.

Hafta sonu yağmur duası yapan kırsal mahallelerden biri de Gençali Mahallesi oldu. Ayaş ve Polatlı’dan gelen misafirlerin katılımı ile yapılan yağmur duasında misafirler önce bağlar kısmında yağmur duasını yaptı daha sonra kılınan vakit namazlarına müteakip hayır için pişirilen yemekler davetlilere ikram edildi.

Güreş’te de eller semaya açıldı

Güreş Mahallesinde yağmur duası ve Kutlu Doğum Haftası sohbeti bir arada yapıldı. Güreş Mahallesine 2 kilometre uzaklıkta tepede yağmur duası için hutbe okunup şükür kurbanı kesildikten sonra yağmur duası yapıldı. Program camide devam eti. Yağmur duasından sonra Güreş Mahallesi Camiinde devam eden programda İlçe Müftüsü Mehmet Muslu Kutlu doğum Haftası Program konusu Hz. Muhammed ve güven toplumu konusu hakkında vatandaşa bilgi verdi. Programa Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 
 
 
 
ANKARA POLATLI HABER YAĞMUR DUASI BEREKET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü