Belediye Meclisi, 2016 Yılı Bütçe Kesin Hesabını Görüştü


Belediye Meclisi, 2016 Yılı Bütçe Kesin Hesabını Görüştü

Belediye Meclisinin Mayıs Ayı Olağan Toplantısının ikinci birleşimiyle, Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından hazırlanan 2016 yılı Bütçe Kesin Hesabı oy birliğiyle kabul edildi.

Belediye Meclisi, 2016 Yılı Bütçe Kesin Hesabını Görüştü
Bu içerik 707 kez okundu.


    Belediye Meclisinin Mayıs Ayı Olağan Toplantısının ikinci birleşimi, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri müzakere edildi. 2016 yılı gelir bütçesi kesin hesabı ve 2016 gider bütçesi kesin hesabı meclisin kabulüne sunuldu. 
    Belediye Meclisinin gündem ilanından sonra okunan 2016 yılı bütçe kesin hesabı oy birliğiyle kabul edildi. 
    Plan ve Bütçe komisyonunca İlçeyi temsilen Makedonya’nın Ohri Şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Ohri Summer Mixed Festivali ve Balkan Folklor Festivale katılacak olan ekiplerin, 17-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında yol harcamalarının belediye bütçesinden karşılanması ile ilgili karar mecliste oy birliği ile kabul edildi.   Meclis üyeleri İsmail Hakkı Akgök, Mehmet Aytekin, Selahattin İnce, Muhsin Akdeniz, Mehmet Ali Talay’dan oluşan Bütçe komisyon üyelerinin bütçe kesin hesabı komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi.   
    Gündem maddeleri arasında İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan ; “140080 Ada 1 Parsele İlişkin Uygulama İmar Plan Tadilat” , “16 Ada 17 parsele ilişkin imar plan tadilat”, 810ada1 ve 5 nolu parsellere ilişkin uygulama imar plan tadilat” ve Gazi Mahallesinde 73 Ada’nın tekrar değerlendirilmesi”  oy bitliği ile kabul edilen gündem maddeleri oldu. 

ANKARA POLATLI HABER BELEDİ MECLİS MAYIS AYI BÜTÇE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi