KARACA: GÖKÇEK PLANSIZ BİR AÇIKLAMA YAPTI


KARACA: GÖKÇEK PLANSIZ BİR AÇIKLAMA YAPTI

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ‘tanzim satış mağazaları’ kurma tehdidine cevap verdi.

KARACA: GÖKÇEK PLANSIZ BİR AÇIKLAMA YAPTI
Bu içerik 1674 kez okundu.

Ankara’daki çarşı ve pazarlarda sebze meyvenin fahiş fiyatlardan satıldığını öne süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Fiyatlar düşmezse ‘tanzim satış mağazaları’ kuracağını söyleyerek pazarcı esnafını tehdit etmişti. Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ‘tanzim satış mağazaları’ kurma tehdidine cevap verdi.
Ankara’daki çarşı ve pazarlarda sebze meyvenin fahiş fiyatlardan satıldığını öne süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Fiyatlar düşmezse ‘tanzim satış mağazaları’ kuracağını söyleyerek pazarcı esnafını tehdit etmişti.
Gökçek’e cevap Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca’dan geldi.
Başkan Karaca, “sayın Gökçek pazarcı esnafı üzerinden kendine reklam yapmasın.” dedi.
Karaca sözlerinin devamında şunları kaydetti. “Pazarcı esnafını tanzim satış mağazaları kurmakla tehdit eden sayın Gökçek’i kınıyorum. Acaba sayın Gökçek kaç tane pazarı gezmiş ki, çarşı ve pazarlarda sebze meyvenin fahiş fiyatlardan satıldığına dair bir açıklama yapıyor. Bununla da yetinmeyip esnafa 1 hafta veriyor ve diyor ki fiyatları indirmezseniz, tanzim satış mağazaları kurarım diyor. Bu pazarcı esnafına karşı açık bir tehdit değil de nedir? sayın Gökçek hadi gelsin fiyatları indirsin. Kendisi sanki köyde domates yetiştirmeyi çok biliyor. Domates yerinde 6 lira, Ankara’da 5 lira, sayın Gökçek oturduğu koltuktan boş laf yapıyor. Antalya halini arasın domatesin kaç para olduğunu öğrensin.” dedi.

ANKARA POLATLI HABER PAZARCILAR ODASI KONFEDERASYONU BAŞKANI ALİ KARACA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi