Polatlı’nın Yeni Lezzet Durağı “Çiçek Restaurant” Açıldı


Polatlı’nın Yeni Lezzet Durağı “Çiçek Restaurant” Açıldı

Polatlı halkının birbirinden farklı lezzetleri bir arada bulabileceği, nezih bir ortamda yemek yiyebileceği yeni lezzet durağı Çiçek Restaurant açıldı.

Polatlı’nın Yeni Lezzet Durağı  “Çiçek Restaurant” Açıldı
Bu içerik 7460 kez okundu.


    Fatih mahallesinde İlçe halkına hizmet verecek olan Restaurant, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir,Polatlı’nın yetiştirdiği ender insanlardan ve  iş adamı Levent Çiçek, Polatlı Esnaf ve Sanaktarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ertuğrul Kıymaz, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Teşkilat mensupları, MHP Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Davut Yaşar, Recai Taşçı, Cabbar Çepur, Savaş Dinçer, Polatlı Müteahhitler Derneği Başkanı Abdullah Arabacı ve çok sayıda kişinin katıldığı törenle açılışını gerçekleştirildi.
    Çiçek Restaurant, sahibi Burhan Yetik vegenç, dinamik kadrosu ve zengin menüleriyle çalışanlara ve tüm İlçe halkına hizmet verecek. 
Mekan sahibi Burhan Yetik; “Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz. Bugünden itibaren, çeşitli yemeklerimizle ve farklı damak tadları ile ilçe halkımızın hizmetinde olacağız. Özel günlerde de en kaliteli hizmeti vermek için de halkımızı bu güzel mekanımıza her daim bekliyoruz.” dedi.

SANATÇILAR BURHAN YETİK’İ YALNIZ BIRAKMADI
    Ankara’nın en ünlü sanatçıları olan Hüseyin Kağıt, Veli Erdem Karakülah ve daha pek çok ünlü sanatçı açılışta Çiçek Lokandtası’nın sahibi Burhan Yetik’i yalnız bırakmadılar. 
    Çiçek Restoran’ın sahibi Burhan Yetik, sanatçı arkadaşlarının açılışa katılarak kendisini onurlandırdığı için son derece mutlu olduğunu söyledi.

ANKARA POLATLI HABER ÇİÇEK RESTAURANT AÇILDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı