Şehit Annesi ve Gazi Aksoy Ziyaret Edildi


Şehit Annesi ve Gazi Aksoy Ziyaret Edildi

Şehitler diyarı Polatlı’nın şehit evlatlarının aileleri ziyaret edilmeye devam ediyor.

Şehit Annesi ve Gazi Aksoy Ziyaret Edildi
Bu içerik 846 kez okundu.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer başkanlığında daire amirlerinin katılımları ile şehit ailelerinin ziyaretleri ve gazilere manevi destek ziyaretleri devam ediyor.
     Her hafta en az bir şehit ailesinin ve bir gazinin evini ziyaret eden protokol mensupları ailelerinin bir ihtiyaçları olup olmadığını sorup şehit ailelerinin acılarına ortak olmaya çalışıyor.

ŞEHİT ÇETİNKAYA’NIN ANNESİNE VEFA ZİYARETİ
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, 1999 yılında Şırnak Beytüşşebap İlçesinde Bölücü Terör Örgütü ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Yaşar Çetinkaya'nın Annesi Ayşe Çetinkaya’yı ziyaret etti.

GAZİ AKSOY EVİNDE ZİYARET EDİLDİ
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Şehitlik Mahallesi’nde ikamet eden Gazi Mücahit Aksoy'u evinde ziyaret etti. 
    Ziyarette açıklama yapan Kaymakam Tunçer, bu vatan için canlarını ortaya koyan gazilerimizi ziyaret ettiklerini söyledi. 
    Gazilerin kendileri için baş tacı olduğunu vurgulayan Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, “ Gazilerimizin ihtiyaçlarının olup olmadığını, sağlık durumlarını sorduk. İhtiyaçları halinde bizlerin kapıları sonuna kadar açık. Gazilerimiz bizlerin gurur kaynağı. Sizler bizler için çok önemlisiniz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.” şeklinde konuştu.
    Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’in Şehitlik Mahallesinde ikamet eden Gazi Mücahit Aksoy’un evine ve Şehit Yaşar Çetinkaya’nın Annesi Ayşe Çetinkaya’nın evine yaptığı ziyarete İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Özen, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhanettin Sütçü, Karayolları 45. Şube Şefi Nadir Öcal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emel Üneşi, Polşahder Başkanı Savaş Dinçer ve Polşahder Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur katıldı.

ANKARA POLATLI HABER KAYMAKAM SEHİT GAZİ AİLELERİ ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!