ANKESOB Oda Başkanları İstişare-Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi


ANKESOB Oda Başkanları İstişare-Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Oda Başkanları İstişare-Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Başkan Mehmet Yiğiner, esnaf ve sanatkarların yaşadığı sorunlara çözüm üretilmesine yönelik olarak çalışmalara kararlılıkla devam edileceğini ifade etti.

ANKESOB Oda Başkanları  İstişare-Eğitim ve Değerlendirme  Toplantısı Gerçekleştirildi
Bu içerik 388 kez okundu.

 Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) İstişare-Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı, Oda başkanlarından oluşan geniş bir katılımla Afyon Oruçoğlu Termal Otel'de gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından yaptığı konuşmada ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, göreve geldikleri günden bugüne esnaf ve sanatkarlar için faaliyetlerini  etkin bir şekilde aralıksız sürdürdüklerini, esnaf ve sanatkarın yaşadığı sorunlara çözüm üretilmesine yönelik olarak çalışmalara kararlılıkla devam edileceğini ifade etti. Son dönemde esnaf ve sanatkara yönelik olarak gerçekleştirilen hizmetler hakkında paylaşımda bulunan Başkan Yiğiner, yapılacak çalışmalar hakkında da bilgilendirme bulundu.
    "Ulus'taki Taş Bina'nın başlayan restorasyon çalışmaları hızla devam ediyor. Bu restorasyon çalışması sürecinde yıllarını vermiş değerli mimarlarla çalışıyoruz. Restorasyon çalışmasını da aldığımız raporlarla en iyi şekilde takip ediyoruz. İnşallah en kısa zamanda Taş Bina'ya yerleşeceğiz. Buradan esnaf ve sanatkarlarımıza en iyi hizmeti en iyi şartlarda vermeye devam edeceğiz.

ANKARA OLARAK ÖRNEK BİR TEŞKİLATIZ
    Biz Ankara'da yaşıyor, Ankara'nın ekmeğini yiyoruz. Oda Başkanları olarak Ankara esnaf ve sanatkarlarına hizmet etmek için seçildik. Bizler görevlerimizi layıkıyla yerine getirmeliyiz ve  birbirimize özellikle saygı göstermek zorundayız. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeliyiz. Birbirimizi sevmeliyiz, birbirimize sahip çıkmalıyız, birbirimizi kucaklamalıyız. Türkiye'de Ankara esnaf sanatkarlar teşkilatı kadar sorunsuz bir teşkilat yok. Elhamdülillah huzurluyuz. Allah huzurumuzu bozmasın, daim etsin.

ANKARA POLATLI HABER ANKESOB SEMİNER ODA BAŞKANLARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim