MHP’li Çelik Bozuk Yolları Meclise Taşıdı


MHP’li Çelik Bozuk Yolları Meclise Taşıdı

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Tekin Çelik mayıs meclisinde gündem dışık söz alarak meclis kürsüsüne çıktı.

MHP’li Çelik Bozuk Yolları Meclise Taşıdı
Bu içerik 1559 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

 MHP Belediye Meclis Üyesi Tekin Çelik ayın ilk belediye meclis toplantısında gündem dışı söz alarak çıktığı meclis kürsüsünde Po0latlı’nın köy yolları ve merkez mahalle yollarında yapılması gereken çalışmaları dile getirdi.
     Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya da konuyla ilgili yolların sorunlarının mevcudiyetin bahsederek el birliği ile bu sorunun ortadan kaldırılması için çalışması gerektiğini dile getirdi. Başkan Yıldızkaya konuşmasının devamında ilçe genelinde yapılan hizmet anketlerinde en çok şikayeti yollardan aldıklarını dile getirerek bu sorun için çaba sarf edilmesi gerektiğinin altını çizdi ve “ Yollar Polatlı’nın en büyük sorunu” dedi.

VATANDAŞ BOZUK YOLLARDAN ŞİKAYETÇİ
    MHP Belediye Meclis Üyesi Tekin Çelik konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “İlçemizde merkez ve köy yollarında sıkıntılar var. Bu konuda hemşerilerimizden haklı olarak istek ve şikayetler geliyor. Polatlı belediyesi olarak arkadaşlarımız yoğunlaşarak çözüm üretiyorlar ancak şehrin sorumluluğu alanındaki yollarda da Büyükşehir’in sorumluluğu alanındaki yollarda da aynı sıkıntılar mevcut. Ben büyükşehir belediye meclisi üyesi arkadaşlarımdan kıştan çıkmış olmamız ve bahar sezonunun başlaması sebebiyle daha çok çaba sarf ederek yollarımızın bir an önce Polatlı’mıza yakışır bir seviyeye getirilmesi hususunda çaba sarf etmelerini istiyorum.” diye konuştu.

10 TANE KÖY YOLU YAPTIK
    Konuyla ilgili AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Hakbilir  : “Polatlı Ankara’nın diğer ilçeleri arasında en geniş yol ağına sahip. Fakat asfalt ekibi yeterli değil biz de bunu en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. 
    Bizde büyükşehir yerel belediye demeden 10 tane köy içi yolu yaptık. Bundan sonra yapacağımız çalışmalarda öncelikle köy gurup yollarına ve şehir içi yollarına önem vereceğiz.” şeklinde konuştu.  

EKİPLER KÖY YOLLARI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK
    Beyceğiz Mahallesi Hacıtuğrul Mahallesinin yollarının aşırı derecede bozuk olduğunun ve mahalle sakinlerinin bir an önce çözüm önerisi bekledikleri ile ilgili yapılan açıklamanın ardından AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İlyas Kara ise konuyla ilgili: “ Ekipler buralarda yarından itibaren çalışmalara başlayacak ve asfalt atılacak. Büyükşehir sıcak asfalt uygulamasını başlattı ancak yapımı uzun maliyeti fazla olduğu için bunu yetiştiremediler ancak şimdi tekrardan soğuk asfalt kaplama dediğimiz yönteme geçilecek bu daha hızlı olacak. Büyükşehir Tarafından 
iki tane ekip ayarlandı havaların ısınması ile birlikte aşırı bozuk olan köy yollarından başlamak üzere birçok köyler bu yıl aradan çıkarılacak. Sonrada tekrardan sıcak asfalt uygulamasına başlanılacak. “ dedi. 

ANKARA POLATLI HABER MECLİS BELEDİYE GÜNDEM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi