Liseler Arası Genç Kızlar Futsal Mücadeleleri Devam Ediyor


Liseler Arası Genç Kızlar Futsal Mücadeleleri Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirilen okullar arası genç kızlar futsal turnuvaları devam ediyor.

Liseler Arası Genç Kızlar Futsal  Mücadeleleri Devam Ediyor
Bu içerik 703 kez okundu.

Polatlı Liseler Arası Genç Kızlar Futsal turnuvalarının gerçekleştirildiği Recai Moray Kapalı Spor salonunda büyük çekişme yaşandı. 
    Kapalı spor salonunda dün gerçekleştirilen müsabakaların sonuçları şu şekilde; Peyami Safa Anadolu Lisesi ile Polatlı Anadolu Lisesi arasında oynanan maç 1 – 1’lik skorla sona ererken, Beştepe Kız Teknik Meslek Lisesi ile Atatürk Anadolu Lisesi, arasındaki müsabakada ise 6 – 3’lük sonuç ile gülen taraf Beştepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi oldu. Günün son karşılaşması ise Gevher Nesibe Sağlık Meslek Lisesi ile Alfa Yaşam Koleji arasında oynandı. Bu mücadele de ise kazanan taraf 3–0’lık sonuç ile Alfa Yaşam Koleji oldu.

AYMAZ, AİLELER ÇOCUKLARINI YALNIZ BIRAKMASINLAR
    Turnuvalarda saha komiseri olarak görev alan spor adamı Adem Aymaz; “Genç kızlar futsal turnuvaları çok zevkli geçiyor. Bu noktada söylemek istediğim önemli bir nokta var bu sporcularımızın ailelerinin gelip çocuklarını izlemeleri onlara destek olmaları ve onların her zaman arkasında olduklarını göstermeleri gerekiyor. Tribünleri boş bırakmasınlar. ”dedi. 

ankara polatlı haber futsal kızlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi