BENZİNE İNDİRİM GELİYOR!


BENZİNE İNDİRİM GELİYOR!

Hayatımızın en önemli bir bölümünü kapsayan ulaşım sorunu daha kısa sürede çözümlemek için toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine özel araç kullanmayı tercih eden kişilerin en çok şikâyet ettiği konuların başında akaryakıt fiyatları geliyor.

BENZİNE İNDİRİM GELİYOR!
Bu içerik 227 kez okundu.

 

Hem trafik sorununa katlanmak zorunda kalan hem de yüksek akaryakıt fiyatları ile başa çıkmak zorunda olan araç kullanıcılarına müjdeli haber sonunda geldi. Kredi kartlarının hesap özeti dönemlerine göre yaşamayı hayat felsefesi haline getirmiş kişilerin kredi kartlarını en çok kullandıkları alanların başında akaryakıt alışverişleri geliyor. Kredi kartından akaryakıt alımı o kadar yükselişe geçti ki geçtiğimiz yıl akaryakıt istasyonlarında gerçekleşen harcamaların 51 milyar liradan fazlası kart ile gerçekleşti.

İNDİRİM YARIN BAŞLIYOR

PÜİS tarafından yapılan açıklamaya göre 03 Mayıs 2017 tarihinden itibaren rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik yapılması beklendiği için benzin fiyatında da değişiklik yapılacak ve bu tarihten itibaren geçerli olacak.

11 KURUŞ İNDİRİM GELİYOR

PÜİS’in resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre rafineri çıkış fiyatlarındaki beklenen değişikliğin 3 Mayıs 2017 tarihi itibari ile benzin gurubunda 11 kuruşluk farklılığa neden olması bekleniyor. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre değişiklik sadece benzin gurubunda görülecek, motorin grubunda ise herhangi bir fiyat değişikliği beklenmiyor. Vatandaşlar gerçekleştirilecek indirimden bu tarihten itibaren faydalanabilecek

ANKARA POLATLI HABER BENZİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!