Yıldızkaya, Minik Başkanı Yalnız Bırakmadı


Yıldızkaya, Minik Başkanı Yalnız Bırakmadı

Polatlı Sevim Aras İlköğretim Okulu, okul başkanlığı seçimlerinde arkadaşlarına futbol topu hediye edeceğini vaat eden okul başkanı Bekir Ünal, seçimlerin ardından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ile beraber verdiği sözü yerine getirdi.

Yıldızkaya, Minik Başkanı Yalnız Bırakmadı
Bu içerik 927 kez okundu.

 Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya okul başkanlığı seçimleri döneminde arkadaşlarına verdiği söz üzerine kendisinden yardım isteyen Bekir Ünal'ın isteğine kayıtsız kalmadı. Sevim Aras İlköğretim Okulu’na giden Başkan Yıldızkaya okul başkanı Bekir Ünal ile birlikte öğrencilere futbol topu hediye etti. Başkan Yıldızkaya’nın kendisini yalnız bırakmayarak, isteğini kısa sürede yerine getirdiğini ifade eden okul başkanı Bekir Ünal, hediyelerden dolayı arkadaşlarının ve kendisinin çok mutlu olduklarını söyledi.

MİNİK BAŞKAN ÜNAL, MÜRSEL BAŞKANIMIZSÖZÜMÜ YERİNE GETİRMEMİ SAĞLADI
    Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın kendisini ve arkadaşlarını çok mutlu ettiğini ifade eden Polatlı Sevim Aras İlköğretim Okulu okul başkanı Bekir Ünal; “Okul başkanlığı seçimleri döneminde sınıfları gezerken arkadaşlarıma beni seçmeleri durumunda futbol topu hediye edeceğimin sözünü vermiştim. Seçimi kazandıktan sonra Mürsel Başkanımıza ulaşarak bu konuda yardım istedim. 
    Mürsel Başkanımız bugün okulumuza gelerek arkadaşlarıma verdiğim sözü yerine getirmemi sağladı. Ben ve arkadaşlarım Mürsel Başkanımızı çok seviyoruz, kendisine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA SEVİM ARAS OKUL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi